x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: שלום אלון המליצו לי בחום על טאו ב' ודוראה ד' מה דעתך?

שלום אלון המליצו לי בחום על טאו ב' ודוראה ד' מה דעתך?

נאמר לי שקיימת אפשרות לרווח הון ניכר בטווח הקצר (מספר חודשים)

Re: שלום אלון המליצו לי בחום על טאו ב' ודוראה ד' מה דעתך?

אני מדבר על טאו ב' זמן מה, עדיין אומנם לא הוכיח את עצמו, אך מלחתחילה הוגדרה מסגרת זמן ארוכה.

בטווח של שנה לדעתי ניתן לעשות שם 50% על מחיר נוכחי, אך כמובן שאין בכך הבטחה.

דוראה כחברה, כלומר כלל הסדרות, נמצאים בטווח סיכון אחר מאשר טאו. השוק מעריך אומנם אחוז תשואה גבוה עד בינוני לנייר, אך בגלל שהתשלום קרוב יותר הדבר יוצר עיוות והמחיר עצמו משקף סיכון גבוה יותר במקרה של בעיה.

אני מאמין כי בסופו של דבר החברה תסתדר והחוב ישולם, אך אחוז הרווח שם נמוך יותר (גם אם עדיין משמעותי - 20%-25%) אך כך גם הסיכוי להפסד במקרה והשוק ידרדר שוב.

בכל מקרה אני מאמין כי אם מפזרים על מספר ניירות מסוג זה בדיוק ניתן להפיק רווחים נאים בסיכון יחסית נמוך - מה גם שאין הרבה אלטרנטיבות בשוק האג"ח בימים אלו.
    אלון פיאדה

"לימוד והעמקת הידע הפיננסי האישי הם חובתו של כל אדם בעידן בו אנו חיים"

האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי
    המותאם לצרכיו של המשקיע, ע"י יועץ מוסמך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

שלום אלון,

האם לא עדיף דוראה ב על ד (אם כבר לוקחים את הסיכון)? מח"מ קצר יותר (30/04/2011 25.00% מהקרן) ומחיר נוכחי נמוך יותר מסדרה ד.

תודה על ההתייחסות.

כמובן שמח"מ קצר יותר ומחיר נמוך יותר עדיפים (זה גם מתבטא בתשואה רשומה גדולה יותר).

אך חשוב לבדוק גם האם יש בטחונות?

כמובן שזו לא היתה הכוונה - בשלב זה פשוט נראה כי בסיכונים והסיכויים באג"ח (גם אם יש עדיפות לסיכוי) אינם בהכרח שווים את ההשקעה.

חשוב לזכור כי החברה עצמה בעלת הון עצמי שלילי גדול ולכן במקרה של בעיה, מחיר נוכחי מייצג הפסד למשקיע.

גם אם הסבירות שזה יקרה בזמן הקרוב נמוכה - עדיין מדובר בסיכון שיש לקחת בחשבון...
    אלון פיאדה

נ.ב - אני רוצה להזכיר לכם, אני מאמין בביצוע השקעות בתשואה גבוהה בסיכון נמוך עד אפסי.

אני תמיד רוצה להשקיע באפס סיכון בתשואה גבוהה - ולהשקעות מסוג זה פשוט צריך להמתין ולדעת מתי לנצל אותם.
    אלון פיאדה

אוקי,הפתעת אותי עם התשובה מעלה ,כי לא התייחסת לעיתוי הכניסה לנייר.וממה שאני למדה ממך

אתה מעדיף לתזמן כניסה סמוך למועד התשלום,היינו כחודשיים עד מקסימום שלושה לפני.

כך שבעצם אתה אומר שגם אם השער הנוכחי אטרקטיבי למדי,לא היית מסתכן בעבור הסיכוי

ש"יהיה בסדר".

תודה.

תודה אלון

האם אורתם סהר לא מהווה גב או בטחון מסוים לאג"ח אפילו שאין שעבוד??

ציטוט פורסם במקור על ידי שם במה
    אוקי,הפתעת אותי עם התשובה מעלה ,כי לא התייחסת לעיתוי הכניסה לנייר.וממה שאני למדה ממך

אתה מעדיף לתזמן כניסה סמוך למועד התשלום,היינו כחודשיים עד מקסימום שלושה לפני.

כך שבעצם אתה אומר שגם אם השער הנוכחי אטרקטיבי למדי,לא היית מסתכן בעבור הסיכוי

ש"יהיה בסדר".

תודה.

נכון שעיתוי הכניסה, כפי שציינת, הינו הבסיס לכניסה שלי, אבל אני בהחלט לא נכנס על הסיכוי שיהיה בסדר.

המטרה בכניסה בסמיכות למועד התשלום היא בגלל - שאנו יודעים שאותו תשלום יבוצע בסבירות גבוהה!

אם יש חשש לאותו תשלום - כמובן שעדיף לא להיכנס שכן הסבירות שנפסיד גדולה: גם יכולה לצאת הודעה מראש על אי תשלום או דחייה - מה שיוביל לירידת מחיר והפסד. יכול להיות שנבחר לא למכור לפני התאריך הקובע כי לא עלה (כלומר הרווח מקבלת התשלום הוא העיקרי) - אך אם לא יבוצע תשלום - שוב ניהיה בהפסד...

ראוי לציין כי אני רק מסתכל על התשלום הקרוב (המיידי) ולא על התשלומים העתידיים!

כלומר זה לא מספיק שהמחיר טוב והתשלום קרוב - ברור שהסבירות לתשלום צריכה להיות גבוהה מאוד - זכרו - אם אין תשלום לא רק שאין רווח - בדרך כלל הדבר יגרור הפסד!
    אלון פיאדה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות