x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: רבינטקס - האם הזדמנות?

רבינטקס - האם הזדמנות?

שלום אלון
    לאור הפרסום על החוזה החדש של רבינטקס, האם האג"ח של החברה מהווה הזדמנות אטרקטיבית?
    לאור המח"מ הקצר - הכוונה היא להחזיק עד פדיון
    נראה שהסיכון שווה את התשואה (כ 30%)
    מה דעתך?

דניאל

Re: רבינטקס - האם הזדמנות?

דבר ראשון הפנה אותך לדיונים שנוהלו בעבר על נייר זה ממש כאן בפורום -

viewtopic.php?f=85&t=11980

viewtopic.php?f=85&t=10764

הם לא עמוקים מאוד, אבל אלו הדברים האחרונים שנאמרו בנושא - ולדעתי לא הרבה השתנה מאז.

הסיכונים קיימים כמו גם הסיכויים.

מדובר בהשקעה לטווח ארוך (לפחות כפי שאתה מגדיר אותה) ואני לא משקיע בניירות מסוג זה לטווח ארוך... אינני חושב שזה הדבר הטוב ביותר לעשות שכן למרות שקיים סיכוי (אפילו סביר) כי אכן החברה תצליח לעמוד בתשלומים ורווח ההון יהיה גבוה (כפי שמתומחר בשוק) - עדיין קיימת האפשרות כי התרחיש הגרוע יצא על הפועל.

כאשר אנו מדברים על טווחי זמן ארוכים יכולת החיזוי שלנו לגבי אותם אירועים עתידיים הם הימור בלבד.

אני וכנראה אף אחד אחר לא יכול לומר לך בוודאות מה יהיה עם החברה בעוד שנה או שנתיים - פשוט הרבה מאוד יכול לקרות בטווח הזמן הזה - בין אם בחברה עצמה ובין אם מחוצה לה בהשפעה עליה.

אני ממעדיף במקרים מסוג זה להיכנס לקראת תשלום ולא לספוג את התנודתיות שבדרך. כמובן שעד סוף שנה התמונה יכולה להיות אחרת לגמרי, אך זה נכון לשני הכיוונים - לחיובי ולשלילי.

אני מזכיר כי יש לי עבר עם החברה, ואני אישית מאמין כי תצא מהבעיה וכי יוזרמו לה פרויקטים מכיוון הצבא - ואפילו רק בשביל להשאיר אותה חייה - אך מדובר בהערכה אישית ולא במשהו כלכלי והנתונים שאני מתבסס אליהם הם בני כ- 6 שנים, כך שיכול להיות שמצב היחסים שונה לחלוטין היום ממה שהיה אז... ואני מקווה שאני לא גולש לתחומים אסורים :?
    אלון פיאדה

"לימוד והעמקת הידע הפיננסי האישי הם חובתו של כל אדם בעידן בו אנו חיים"

האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי
    המותאם לצרכיו של המשקיע, ע"י יועץ מוסמך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

Re: רבינטקס - האם הזדמנות?

תודה רבה!!!

דניאל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות