x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: שחקן תוכל לספר לכולם ממה החולשה והניתוק מהעולם נובע ???

שחקן תוכל לספר לכולם ממה החולשה והניתוק מהעולם נובע ???

ביומיים האחרונים יש ניתוק מוחלט מארהב

האם זה תחילת חודש והשחקנים סתם מתעתעים או יש דברים אמיתיים מאחורי זה ?

כתבת גם שהסטיות בעקבות הירידה לא ממש עלו אז אין פאניקה אבל מצד שני המדד ירד מ1340 פקיעה ל1300 ביום וחצי מסחר

תן לנו כמה תובנות בנושא האם זה תעתוע וניעור של שחקנים או סיפור המשכנתאות של הבנקים של פישר עם הריבית המשתנה מה קורה כאן בעצם ??

Re: שחקן תוכל לספר לכולם ממה החולשה והניתוק מהעולם נובע ???

ארחיב בסקירה אך בקצרה - בחמישי, השחקנים נפטרו מתעודות הבנקים אותן החזקנו לעת חירום שלא הגיעה. כתוצאה מכך,
    היה צורך להיפטר מהן ובצירוף קצת לחץ מהציבור המדד ירד.
    היום זה נטו תקשורת שמלחיצה ומספרת שהזרים יוצאים (באתר אחד), ושהזרים כבר מזמן אינם (באתר אחר).
    תוסיף על כך את המוסדיים שכבר תקופה ארוכה מקטינים נכסי מניות בשל העלאת ריבית שרק תלך ותצבור תאוצה, וקיבלת תנועת מלקחיים
    משמעותית.
    אבל באמת ועם יד על הלב - זה מפתיע מישהו?! הרי כל פעם שהמדד רשם שיא מתחילת השנה, מייד קיבלנו תיקון חד מטה.
    מתחילת שנה תשואה שלילית, ולכן זה בהחלט אינו צריך להפתיע איש אלא את שוחרי ה 1400.

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

זה מפתיע בגלל שברוב אפריל השחקנים החזיקו את השוק מלעלות.
    העולם עדיין עולה, והפקיעה נסתיימה.
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

מסתבר שכתבתי לך בהודעה פרטית בטעות

אז הנה מה שכתבתי ותשמח אם תגיב שחקן

אני מתפלא על התגובה שלך האמת כי זה ממש מפתיע ההפרשים האלה מול ארהב אנחנו ב70 נקודות נכון לרגע זה מSP500 והניתוק מהעולם בהסטוריה קרה רק ימי מלחמה רגעיים ב2006 או שתקן אותי אם אני טועה...אנחנו הרי הקרציות שעל גב ארהב ומה שקורה שם אמור לקרות פה ....שבוע שעבר נפרץ שם עוד שיא בSP500 ופה יורדים ...השאלה אם מה שקורה עכשיו זה משחקי שחקנים שבתחילת חודש מנערים אנשים או מה ??

נשמח להבין ממה לדעתך נובע הניתוק מהעולם ??

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    ארחיב בסקירה אך בקצרה - בחמישי, השחקנים נפטרו מתעודות הבנקים אותן החזקנו לעת חירום שלא הגיעה. כתוצאה מכך,
    היה צורך להיפטר מהן ובצירוף קצת לחץ מהציבור המדד ירד.
    היום זה נטו תקשורת שמלחיצה ומספרת שהזרים יוצאים (באתר אחד), ושהזרים כבר מזמן אינם (באתר אחר).
    תוסיף על כך את המוסדיים שכבר תקופה ארוכה מקטינים נכסי מניות בשל העלאת ריבית שרק תלך ותצבור תאוצה, וקיבלת תנועת מלקחיים
    משמעותית.
    אבל באמת ועם יד על הלב - זה מפתיע מישהו?! הרי כל פעם שהמדד רשם שיא מתחילת השנה, מייד קיבלנו תיקון חד מטה.
    מתחילת שנה תשואה שלילית, ולכן זה בהחלט אינו צריך להפתיע איש אלא את שוחרי ה 1400.

הראל - זה נכון שהחזקנו לפני פריצה, אך היות והמדד ירד גם ללא עזרתנו בפקיעה עצמה ובחמישי, היה צורך למכור
    הבנקים אותם רכשנו בכדי למכור ברגע נתון ולשמור על המדד מתחת ל 1340. מאחר והמדד לא "משך" בכל מקרה מעלה
    לא היה צורך בכך, ותחילת חודש מחייבת "איפוס" נכס הבסיס, ולכן הירידות היו בבנקים + ארביטראז בעייתי.
    תזכור גם שפריגו וטבע היום, 20% מהמדד, בארביטראז של 1.5% מטה וזה + הבנקים כל הסיפור.

רונו - אל תתיחס לפער מארה"ב. היינו 70 נקודות מתחת לארה"ב, ואז 60 נקודות מעל ארה"ב וכך עוד פעמיים.
    לאמריקנים יש ריבית 0, ולכן הגיוני שהעליות המלאכותיות תימשכנה. כאן יש נגיד שהתעורר פתאום, והבין שהוא
    חייב להריץ את הריבית מעלה - המוסדיים הבינו את זה מזמן, גם קרנות הגידור ובטח שהזרים, ובהתאם התוצאה.
    מי שחוטף תמיד הוא הציבור שב 1340 הסבירו לו כי 1400 במרחק נגיעה, לצד תחזיות שונות שתמכו בכך.

אני מדגיש שוב, אין היום שום התערבות של שחקנים ! אף אחד לא יכול ל"נער" כפי שציינת. משקיעים זה כסף,
    ולא נמלים מה גם שששחקנים לעולם לא מתערבים בתחילת חודש. אין כל סיה בשלב זה להוציא כספים על ויסות
    כשיותר נוח לכתוב אופציות CALL רחוקות.

דעתי המאוד פסימית על השוק ידועה זה מכבר, אך אזכיר באותה נשימה שכבר היינו ב 1328 ובצענו ריצה של 110
    נקודות כמעט ללא כל תיקון. לא למהר ולקבוע שחודש מאי הוא חודש הנפילה. יתכן ובהמשך, שוב, לאחר הצטרפות
    ארה"ב ואירופה, התמונה תיראה שחורה הרבה יותר אך בשלב זה עוד מוקדם להספיד את החודש (וזאת אתם שומעים
    ממי שמאוד פסימי על השוק , אז על אחת כמה וכמה מחברינו האופטימיים).

מה שכן , אם בשבוע הקרוב המדדים בעולם יתחילו לרדת , אז אנו עדים לתופעה מאוד מעניינת , המעו"ף כבר פעם שלישית חוזה גל ירודות בעולם.
    האם יד המקרה בדבר ?
    האם רוחו של פול התמנון נחה על אחד העם ?
    נראה לי שזה עוד מקרה לתיקי ה X (התרגום הישיר נשמע קצת צורם )

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות