x

עמוד 4 מתוך 11 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 102

נושא: אסטרטגיה שניה לדצמבר !

Re: אסטרטגיה שניה לדצמבר !

ציטוט פורסם במקור על ידי arielmbg
    sun99
    לפי מה שאני רואה בoptionline
    אתמול פתחו 1058 פוטים 1110 ובסך הכל יש כאלפיים ומשהו אופ כאלה
    תקן אותי אם אני טועה
    יום נעים
    דוד אריאל
    ירושלים
    ערב טוב, אתה לא טועה, ספרתי את שדרת הפוטים הפתוחה ולא רק את 1110.

אתמול המפה התכוננה לתנועה חיובית, הרחקת קולים ופתיחת קולים רחוקים יותר ופתיחת פוטים בכסף וקרובים לכסף.

מחר נראה במפה כיצד התיחסו לירידות היום, האם כתבו קולים בכסף? האם סגרו פוטים? או דווקא הרבו בפתיחת פוטים אל תוך הירידות.

צריך לזכור, שהמפה=רק אחד מלא מעט פרמטרים.

sun99/ariel - תוכלו בבקשה לומר מהיכן אתם לומדים על מפת הפוזיציות שאתם מדברים עליה? איפה אפשר לראות את זה ואיך אני יודע אם פתחו או סגרו פוטים וכד'?
    תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי sagico77
    sun99/ariel - תוכלו בבקשה לומר מהיכן אתם לומדים על מפת הפוזיציות שאתם מדברים עליה? איפה אפשר לראות את זה ואיך אני יודע אם פתחו או סגרו פוטים וכד'?
    תודה
    ניתן לראות במספר אתרים "מפת פוזיציות"
    באתר שחקן מעוף תחת לשונית אופציות, גם בביזפורטל תחת לשונית אופציות
    ואחד האתרים המועדפים http://www.optionline.co.il בצד יש "מצבת פוזיציות פתוחות" (סה"כ פוזיציות פתוחות)
    ומתחת לגרף יש "יום אחרון" (מראה את התקדמות הפוזיציה כמה פוטים וכמה קולים נסגרו ונפתחו יום לפני)
    מנסה לצרף תמונה. מקווה שעזרתי
    בהצלחה

אני רוצה לחדד נקודה לגבי מפת הפוזיציות:

מפת הפוזציות אינה "הגביע הקדוש" של סוחרי האופציות. מפת הפוזיציות היא בסך הכל סיכום המצב של כל העוסקים באופציות. לשחקנים יש כח מוגבל מאד (אם בכלל) לשחק עם השוק. כאשר הציבור מסתער (לכיוון כלשהו) השחקנים נדרסים. וצריך לזכור שעל כל מוכר יש גם קונה.

אני הפסקתי ממזמן להסתכל על מפת הפוזיציות. לדעתי חבל על הזמן והאנרגיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס

מפת הפוזציות אינה "הגביע הקדוש" של סוחרי האופציות. מפת הפוזיציות היא בסך הכל סיכום המצב של כל העוסקים באופציות. לשחקנים יש כח מוגבל מאד (אם בכלל) לשחק עם השוק. כאשר הציבור מסתער (לכיוון כלשהו) השחקנים נדרסים. וצריך לזכור שעל כל מוכר יש גם קונה.

הי חבר
    מסכים חלקית אך לא בכזאת החלטיות. מפת הפוזיציות היא סה"כ עוד כלי. בדיוק כמו שאתה מסתכל על החוזים העתידיים לפני המסחר בארה"ב או על ממוצעים נעים ורמות תמיכה והתנגדות למי שמאמין בניתוח טכני.
    וודאי שאין להתייחס רק למפה אך היא מהווה נדבך חשוב. יותר חשוב מתמונת מצב רגעית זו המגמה של המפה. אם מדי יום אתה רואה במפה סגירת אופציות וקידום לכיוון מסויים אתה יכול לשער שזה הכיוון... כמו שמתבטא ביחס P/C . לשחקנים וודאי כוח מוגבל אך עדיין יש כוח (הייתי מעריך כ 20 אחוז מסך הכוחות הפועלים ברגע נתון וזה לא מעט.) יש להם יכולת מסויימת (מוגבלת וודאי... אך קיימת) לווסת את השוק לכיוון הרצוי ע"י התערבות בנכס הבסיס- ת.סל של הבנקים למשל. לרב בלי צורך כלל לקנות או למכור את נכס הבסיס (מה שנקרא "הודיני"). ברור שלעיתים השוק בורח להם ואז נוצר "שורט סקוויז" אך אם תשים לב זה קורה מקסימום עד פעמיים בשנה. ואחרון: נכון שעל כל מוכר יש קונה אבל נהוג ויש להתייחס הרבה יותר לכוונת המוכרים שאמורים להבין הרבה יותר את שוק ההון.
    נ.ב- זה כלל לא דורש זמן ואנרגיה- מספיק מבט חטוף של 2 שניות...
    לסיכום : המפה היא סה"כ עוד כלי, חשוב, לא יחיד ולא חד משמעי אבל וודאי לא הייתי מתעלם ממנו!

דמי כיס צודק. הבעיה עם מפת הפוזיציות שכאשר מתבוננים בסה"כ הכתיבות זה מכיל חלק מגילגול מחוסר בררה וגם את הכתיבות עד עכשיו. אפילו אם יש שינוי בזמן כלשהוא אתה יכול לראות מה נעשה עד עכשיו או את הפעולות של יום קודם. אני מתבונן בזה לפעמים אבל זה לא "תורה מסיני"
    יום נעים והצלחה לכולם
    דוד אריאל
    ירושלים

ציטוט פורסם במקור על ידי patal
    ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס

הי חבר
    מסכים חלקית אך לא בכזאת החלטיות. מפת הפוזיציות היא סה"כ עוד כלי. בדיוק כמו שאתה מסתכל על החוזים העתידיים לפני המסחר בארה"ב או על ממוצעים נעים ורמות תמיכה והתנגדות למי שמאמין בניתוח טכני.
    וודאי שאין להתייחס רק למפה אך היא מהווה נדבך חשוב. יותר חשוב מתמונת מצב רגעית זו המגמה של המפה. אם מדי יום אתה רואה במפה סגירת אופציות וקידום לכיוון מסויים אתה יכול לשער שזה הכיוון... כמו שמתבטא ביחס P/C . לשחקנים וודאי כוח מוגבל אך עדיין יש כוח (הייתי מעריך כ 20 אחוז מסך הכוחות הפועלים ברגע נתון וזה לא מעט.) יש להם יכולת מסויימת (מוגבלת וודאי... אך קיימת) לווסת את השוק לכיוון הרצוי ע"י התערבות בנכס הבסיס- ת.סל של הבנקים למשל. לרב בלי צורך כלל לקנות או למכור את נכס הבסיס (מה שנקרא "הודיני"). ברור שלעיתים השוק בורח להם ואז נוצר "שורט סקוויז" אך אם תשים לב זה קורה מקסימום עד פעמיים בשנה. ואחרון: נכון שעל כל מוכר יש קונה אבל נהוג ויש להתייחס הרבה יותר לכוונת המוכרים שאמורים להבין הרבה יותר את שוק ההון.
    נ.ב- זה כלל לא דורש זמן ואנרגיה- מספיק מבט חטוף של 2 שניות...
    לסיכום : המפה היא סה"כ עוד כלי, חשוב, לא יחיד ולא חד משמעי אבל וודאי לא הייתי מתעלם ממנו!
    בוקר טוב, מסכים אם התיאור שלך לגמרי.

דמי כיס, זה שהמדד ברח "להם" והסתמכות עיוורת על מפת פוזיציות הובילה לנזקים כבדים לא אומר שכעת ועד עולם צריך להחרים כלי חשוב זה.

זה רק עוד כלי. וכלי חשוב מאוד בכדי להעריך אחת מקבוצות האינטרסים הפועלת בשוק , את אינטרס של הכותבים.

צריך להבין כיצד השוק פועל בכדי להעריך את כלל האינטרסים של כלל הפועלים בו ולהבין שכוחם של הכותבים מוגבל!

כבר כתבתי כאן..שמפת הפוזיציות היא הכי מדויקת בשבוע הפקיעה!!!
    לרוב בשבוע זה נכתבות יותר יחידות בצד אחד וזה מרמז על הכיוון.

לאוכפים של תחילת החודש אין משמעות אם היתה תנועה גדולה במהלך החודש
    השחקנים מזיזים את האוכפים.

שחקן,

ע"פ הנלמד בקורס, היינו חייבים לקדם את רגל ה960. היא נשחקה בלמעלה מחמישים אחוז בבוקר (ע"פ כל מחירי הביצוע) ועברו 3 ימים.

מה הסיכוי שאתה, או יוסי אלוף או מישהו שלמד בקורס יענה לי על זה?

ציטוט פורסם במקור על ידי byron
    שחקן,

ע"פ הנלמד בקורס, היינו חייבים לקדם את רגל ה960. היא נשחקה בלמעלה מחמישים אחוז בבוקר (ע"פ כל מחירי הביצוע) ועברו 3 ימים.

מה הסיכוי שאתה, או יוסי אלוף או מישהו שלמד בקורס יענה לי על זה?
    יוסי אלוף זה שחקן...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות