x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: גילוי נאות- לא מנוי לשירות המינויים החדש.

גילוי נאות- לא מנוי לשירות המינויים החדש.

שמעון, יש לי כמה דברים להגיד על השירות החדש, מקווה שתקבל בהבנה את הביקורת.

אני חושב שאני במצב של רבים מהחדר, רוצה קצת לבדוק את השירות לפני שנכנס אליו, זה די טבעי- לראות שמתאים שעובד שנחמד... לפני שמשקיעים את הכסף.
    הבעייה כרגע לדעתי שהשירות "הרג" את החדר, אין דיונים יותר על אופציות כמעט בכלל- בוא נודה על האמת. שמעון, אתה הרוח החיה של החדר ומי שהחזיק אותו בצורה הנהדרת שלו כל הזמן.
    אני מבין ומכבד את העובדה שאתה לא יכול לעזור לחברים עכשיו בחדר שאינם מנויים לשירות, אבל האם זה מונע את השיחות שם?
    לדבר על מגמות ודעות, כל עוד אתה לא נוקב במחירים סטופים ותזמונים מדויקים- האם זה לא בסדר?

יתרה מזאת, אני חושב שאם אתה רוצה להגדיל את מאגר האנשים בשירות, המצב כעת לא יאפשר לך לעשות את זה. אנשים יעזבו את הצ'אט וחדשים לא ישארו שם כי אין דיון אין שיחה על אופציות אין כלום למעשה.
    אני חושב שכן צריך לחשוב על שיטה שעדיין תקיים את הדיון בחדר וכמובן תגן ותשמור על מי שנרשם לשירות, ותיתן את האופציה והדרך למי שרוצה להצטרף אליו- שיעשה כך אחרי שיוכל לראות מהצד אם זה משביע רצון ואם זה עובד כמו שאין לי ספק שרק אתה יכול לעשות.

בברכת שבת שלום, איתי.

Re: גילוי נאות- לא מנוי לשירות המינויים החדש.

איתי שלום וערב טוב
    בזמן האחרון היו לי עיסוקים רבים : מישפחה {אבא חולה} , ילדים , נכד , ענייני עסקים אחרים , סוף שנה וגם פתיחת חדר איתותים , כן קורה שייש הערות שפשוט מעליבות , ואז אני לוקח פסק זמן , הובטח לי צ'אט נפרד , והמשך ניהול של הצ'אט , הסכמתי , הנתיים פתחו לי פורם שרק הוסיף לי עול כבד וגם אחריות
    איתי אני משתדל להיות בכל החתונות , אבל מצב קיים הוא בילתי אפשרי , אנשים שילמו דמי מנוי , ואני חייב להיות נאמן קודם להם , מצד שני כולם היו בניי , וכן מעוניין לעזור
    מספיק שאני כותב בסקירה רמזים זה מספק טרייד לכל היום
    אני מאוד רוצה שאנשים ייצטרפו , ועד עכשיו טפו , טפו התחלה טובה , ודווקה אנשים שלא מוכרים בצ'אט רובם צופים מהצד , ולא מתערבים
    כל אלה חבלי לידה , השיטה שלי מנצחת אין אפס , אם לא מרוויחים הרבה , אז לא מפסידים
    אלו ימים קשים לסחרן יום , כך בסבלנות , ושיגיעו ימים טובים , יהיה עוד תור לכניסה , וזה אני מבטיח לך
    אשמע ברצון כל הערה , אשתדל לתקן , אלוהים יש רק אחד , אנני נביא , גם לא בן נביא
    תודה ושמור על קשר

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות