x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 12 מתוך 12

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע 28/12

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע 28/12

ערב טוב חברים יקרים,

ראשית, כשיש ספק או כשלא בטוחים רצוי תמיד לבדוק ולשאול לפני, ולא להתחרט אחרי. ביחוד כשמדובר באופציות בהן הדלתא גבוהה או באסטרטגיות אגרסיביות. ומצד שני כשנכנסים לאסטרטגיה מסויימת חייבים (חד משמעי, 100% משמעת עצמית) לקבוע סטופלוס וטייק פרופיט, אחרת אין הרבה סיכוי לתוחלת חיובית לטווח בינוני וארוך.

לשאלת Tubby "האם לא מסוכן כל עוד המדד מתחת ל- 650" , אז אם הבנתי אותו נכון - כוונתו הייתה האם לא מסוכן לבצע אסטרטגיה לשוק מדשדש או יורד (ועדיף יורד בחדות) כל עוד המדד נמצא מתחת ל- 650 , והאם לא עדיף להמתין ולתת למדד לעלות לאזור 660-670 ורק אז לבצע- וזאת מנקודת מבט של מישהו שטרם ביצע אותה.
    ומצד שני , שחקן בהחלט צודק באומרו כי דווקא מעל 650 האסטרטגיה מתחילה להיות מסוכנת , ומתחת ל-650 היא פחות. ושוב, באם הבנתי נכון את שחקן, נקודת מבטו הייתה שונה - והיא של מישהו שכבר ביצע את האסטרטגיה (נגיד שביצע אותה כשהמדד היה באזור 630).

לגבי האסטרטגיה הספציפית של מכירת צילינדר, לא ביצעתי אותה מפני שהנחת העבודה שלי בתחילת השבוע הייתה שונה (ולא התאימה לאסטרטגיה זו). הנחת העבודה שלי הייתה שצפוי שבוע מבלבל שבו הסיכוי לטעות גבוה מאד ולכן עדיף לי לבחור באסטרטגיה מאד עדינה ובלי בחירת כיוון.
    לכן, ובהתאם להנחת העבודה שלי, מכרתי בתחילת השבוע מרווחים לשני הכיוונים , במרחק 9 סטרייקים מהכסף. באמצע השבוע לאחר שהמדד עלה בכמה אחוזים, הוספתי לאסטרטגיה הגנה חלקית (קניתי מרווחים עולים 2 סטרייקים מעל אלו שמכרתי , ובכמות של חצי מכמות המרווחים שמכרתי). ביום חמישי אחה"צ, קניתי בחזרה את מרווחי הפוטים שמכרתי בתחילת השבוע (מכרתי מרווחי פוטים קב- 150 ש"ח למרווח, וקניתי אותם בחזרה ב45 ש"ח), ובנוסף מימשתי את מרווחי הקולים שקניתי בתור הגנה, באמצע השבוע, וברווח שנוצר מהמימוש קניתי שני קולים חשופים (סטרייק אחד יותר גבוה, 750).

עדיין מוקדם לגבש דעה עבור יום ראשון, אולם באם המדד ימשיך לעלות יתכן ואקנה עוד שני קולים חשופים על 760 או 770 ואממן אותם חלקית ע"י מכירת מרווחי פוטים 580-590.

מאחל לכולם שבת שלום ורגוע
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע 28/12

ערב טוב ושבוע מבורך !

אני מרגיש נימה של אפוריה ואופטימיות אצל חלק מהחברים כאן... (לאחר 4 ימי עליות דבר הגיוני ומובן)
    אך לא הייתי ממהר להסיק מסקנות וזה אומר שרק בפריצה של 690 במחזור ער יביא אותנו לפסגות חדשות.
    לגבי פוזיציה הנ"ל - כל אחד יבצע איך שהוא רואה לנכון (אני אישית כנראה אשפץ/אסגור אותה ב-690 ).
    לא לשכוח שחיילינו נכנסו היום קרקעית לעזה וברצוני לחזק אותם ושה' ישמור עליהם ועל כל עם ישראל !!!

בברכת שבוע שקט ובהצלחה במסחר,

אלמוגין

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות