x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: שאלת הבנה

שאלת הבנה

שלום שחקן,
    ראשית תודה על האתר,הכתבות,השיח המקצועי,החברים האיכותיים ובעלי התפקידים שאתה מעמיד לרשות החברים,לא סתם האתר מספר 1 בארץ בתחום המסחר הפעיל .
    ברצוני לנסות להבין כיצד אתם השחקנים מתנהלים בסיטואציה הקיימת-
    השוק ברח ועוד ממשיך לברוח ואתם עדיין לא עשיתם יותר מידי בכדי להוריד אותו.הפקיעה מתקרבת ובתחושתי אתם מתפללים שיתחילו לרדת בחו"ל וזה לא מגיע(גם לצערי)
    הכיצד נערכים שחקנים לסוטואציה דומה לזאת-מחכים לטריגר,כותבים קצבות?נערכים לגילגול?קשה לי לראות סקיווזי החודש למרות שבבורסה הכול פתוח.
    אם החודש יגיע הסקוויזי האשמה תיהיה נטו על השחקנים או שמה זה משחק אבוד מתחילת החודש?או שמה שוב הפסיכולוגיה והרצונות יתקרבו לנקודה אופטימלית לפקיעה.גילוי נאות מצפה לירידות כתוב כרגע גבול עליון 1115.אני מנסה להבין כיצד זורמים/פועלים השחקנים.
    תודה מראש,
    שבוע נפלא,
    הצלחות

לא שחקן אבל...

יש כמה הסברים מחק את המיותר

1) אין נזילות בשוק, והשחקנים אין להם מה לעשות נגד זה (מה אתה רוצה שישחקו עם עצמם חח)
    2) לפעמים יש כח יותר גדול משחקנים, (אל תשכח אחת לכמה זמן כמה שחקנים אוכלים את זה עמוק עד העצם ויש כאלה שנמחקו גם) ואין לאל ידם להושיע
    3) גם שחקנים מושפעים מרגש לפעמים (נכון זה יכול להיות מוטעה (חייב להיות תיקון בוול ועוד כהנה וכהנה)) ועד שהתאוששו דינג דינג דינג דינג דינג הפקיעה הגיעה
    4) כן לפעמים אין להם ברירה ופשוט מתפללים
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

סעיף 1 של אבי + כל הזמן, ויתכן ואנו שוגים, ממתינים לתיקון מטה בוול סטריט ובאירופה
    שיוביל אף אותנו באותו הכיוון ואז נלבה המגמה. ממתינים עד שכלו כל הקיצין ואנו עדין לא שם.

תודה אבי.
    תודה שחקן,נקווה שמתחילים לרדת בחו"ל
    הצלחות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות