x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: EUR/CHF

EUR/CHF

כאשר הצמד הגיע ל 1.2 בתאריך 5 באפריל, מחיר אשר הבנק המרכזי של שוויץ הודיע שלא ירד מהמחיר הנ"ל, - בהודעת ההצמדת הפרנק השוייצרי ליורו לפני שנה ב 6 בספטמבר אבל לא נמוך ממחיר 1.2 - אפשר לראות בגרף שהמחיר פשוט לא זז מעבר לכמה פיפסים בודדים ביום (ה ATR מצביע נכון להיום על 3 פיפס).

EURCHF_1440_1346846910.jpg
    http://www.screencast.com/t/gCZygok5DC

המדהים הוא שזה נמשך כבר 5 חודשים והצמד פשוט עומד במקום, ומעבר לחריגות קטנות פה ושם, שלא מקבלות ביטוי בגרף סגירות, ונראה כאילו הנכס עבר תאונה קטלנית ופשוט זרוק כמת בשולי הכביש (או באמצעו), ורק פרפורי גסיסה אחרונים בקושי נראים בו.

EURCHF_1440_1346846917.jpg
    http://www.screencast.com/t/DIctO1Bv

מה שמדהים אותי עוד יותר, שאפילו נתוני מקרו בשוויץ, ולא משנה אם חיוביים או שליליים ביותר, פשוט לא מזיזים את השוויצרי כלל, ולא נכרת שום תנודה מהותית בגרף.

מה שברור לי, וסביר להניח, שהמצב הזה לא ימשך עולמית, ואני לא מאחל לאף אחד להיות בצד הנגדי כשאחד הגבולות יפרץ/ישבר.

במעקב אחר חברה בורסאית שמפרסמת את מצבת הפוזיציות הפתוחות של הסוחרים, אני רואה בפרסום האחרון, שעל כל סוחר שנמצא בשורט על הצמד הנ"ל, יש 36 סוחרים בלונג דבר נדיר ביותר (רק כדי לשבר את האוזן ביורו דולר זה עומד על 1.5:1), ואם לשפוט על פי נתוני החברה - שרוב הסוחרים טועים באחוז ניכר מהזמן - היציאה מהדשדוש הולך לכאוב חזק.

EURCHF - The ratio of long to short positions in the EURCHF stands at 36.40 as nearly 97% of traders are long. Yesterday, the ratio was at 35.04 as 97% of open positions were long. In detail, long positions are 2.4% lower than yesterday and 2.4% weaker since last week. Short positions are 6.0% lower than yesterday and 10.3% weaker since last week. Open interest is 2.5% weaker than yesterday and 1.6% below its monthly average. This is a contrarian indicator and signals more EURCHF losses.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי אבי1, 05.09.2012 בשעה 13:34
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות