x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 24

נושא: 4/10/09

Re: 4/10/09

לנאו ושירי

הסימול של החברה הוא yzc - יאנזו קול מיינינג

בהצלחה!

R
    R

מרענן ומרשים לקרוא סקירות מעין אלה , שגם חסרי הבנה יכולים לה

אשמח להתייחסות למניות כגון כלל תעשיות וכלל ביטוח
    תודה

שחקן וצוות - כל הכבוד.
    שחקן - האם תוכל להתייחס להשקעה בשוק הברזילאי VALEת ומניות נוספות הנסחרות ב ^BVSP וכו לאור ההחלטה על אולימפיידת 2016?
    תודה!

דעתי לא השתנתה - השמרו מכתיבת קולים בתקופה הקרובה , שחקני המעוף ומה שנשאר מהם לאחר כל הסקוויזים שנגרמו עקב הראלי האחרון לא ממש יכולים להשפיע , ולכן להסתמך על הפוזיציות הפתוחות שלהם זאת משענת קנה רצוץ אם להיות עדינים . מי ששולט בשוק הנגזרים כמעט באופן מוחלט הם תעודות הסל .

חג שמח לכל המשקיעים 8-)

מתי - אשתדל לכתוב על יותר מניות מעניינות.
    אילן - ברזיל זה לא סין ועד 2016 שוק ההון יעבור עוד כ"כ הרבה... מעבר לזה אני די בספק כמה אנשים יכולים לקנות עכשיו ולעזוב סחורה עד 2016. אם השוק הרזילאי יעלה בשנה הקרובה זה לא יהיה בגלל האולימפיאדה, ומעבר לזה כבר קשה לראות.

כלל ביטוח - ציינתי לפני הראלי שביצעה שיש לקנות לכל טווח ולאחר מכן שבטווח הקצר מיצתה
    עצמה ויש מקום לתיקון.

elron - הפתעת אותי, לא מתאים לך לכתוב דבר כזה. קודם כל לרשום שלשחקנים אין כח אחרי
    שלושה חודשים ברציפות בהם המדד פוקע בנקודה האופטימאלית, יהיה מעט מוגזם. מעבר לזה,
    "מי ששולט בתחום הנגזרים הם תעודות הסל" ?! - ומי שולט בתעודות הסל? תעודות הסל הם
    סה"כ אמצעי מסחר לא מעבר לזה. אין מאחרי זה חשיבה - זו סה"כ נוסחא שהרווח של התעודה
    הוא דמי הניהול. לתעודה בכלל לא רלוונטי היכן המדד עומד.

היי אלרון
    קצת לא מובן מה שאתה אומר?!
    חודש שעבר באופן מובהק השחקנים שלטו בשוק
    עשו בית ספר למעוף
    החזיקו אותו ברמות של הפרש 100 נק' ביננו לבין הסנופי כאשר קבעו עובדה כשמכרו קול 1000
    ולא נתנו למעוף לעלות מעבר ל1000
    כאשר המדדים בוול טיפסו וגם אירופה למרות שמיבחינתי הם זניחים
    החודש הם גם קבעו עובדה בפוטים 980-970
    יחזיקו את המדד מעל
    כמה שהמחזורים יותר קטנים אתה תרגיש אותם יותר
    בתקופה הזאת הם ורק הם קובעים
    להיזהר מכתיבת קולים? זה נכון לא ביגלל שהם לא קובעים אלא דווקא ביגלל שהם לא כתבו הרבה קולים לעומת הפוטים על הסטרייק עדיין!!!!!!!!!!!!
    אני יכול להגיד לך שהם קובעים הרבה!!!
    ואני לא מציע לאף אחד ללכת נגד השחקנים-עדיף לשבת על הגדר

מי הם השחקנים שיש בשוק ?

שחקני מעוף ,
    קרנות,
    תעודות סל,
    ציבור ,
    מוסדיים ,
    מי עוד ?

איך אפשר לעקוב אחריהם ?
    שחקני מעוף -> פוזיציות (מאוד מועדכן - יומי),
    קרנות -> הרכב הקרן (עדכני 3 חודשים אחורה),
    ציבור -> פורומים ,

תעודות סל -> ???
    מוסדיים -> ???

עוד -> ???

שחקן , כל מה שאנחנו יודעים זה שהיתה פקיעה באיזור הכתיבות בחדשיים האחרונים , מכאן ועוד להסיק שזאת "עבודה" של שחקני המעוף זאת בהחלט סברה הגיונית אבך לא מעבר לכך . אם נוסיף את העובדה שוול סטריט לא ביצעה פריצה לכיוון מסויים בתקופה האחרונה , אפשר גם יהיה לומר שהמדד היה פוקע ברמות ה980 גם ללא "עזרת" השחקנים ? או שזה מופרך לדעתך ...
    לגבי תעודות הסל , ברור שהם כלי עזר ולא גוף ספקולטיבי , ויכול גם להיות שעקב כך שלא הבהרתע את עובדה זו , דברי לא הובנו כהלכה . אז כדי להסיר ספק - תעודות הסל יוצרות ביקושי כתיבה/קניה במעוף בהתאם לפעילות בתעודות הסל שלהם ולא מעבר לכך . העובדה שהם "השולטים" הכמעט מוחלטים בשוק המעוף נעוצה בדילול השחקנים הספקולטיביים ולא מכיוון שמישהו החליט שם להשתלט על שוק המעוף . ככל הידוע לי גם המוסדיים הדירו רגליהם משוק המעוף מאז תחילת המשבר וזאת גם הסיבה העיקרית לנתונים היבשים שמפרסמת הנהלת הבורסה והם שהפעילות בשוק הנגזרים ירדה ממסחר ממוצע של 600K אופציות בחודש , ל200K .

AAVV - השחקנים לא "שלטו" בשוק , הם נהנו מחודשיים של דישדוש שעשה עבורם את העבודה ללא צורך בהתערבות מאסיבית פרט לכמה מקרים בודדים בפקיעה של אוגוסט בטרום הפתיחה .היית צריך לראות איך עשו לשחקנים "הקדמה" של 9 באב לחודש יולי כשמחקו הרבה ספקולנטים שכתבו קול 900 כאילו לא היה מחר , ושלא נדבר על המחיקה מהסרטים שעשו לשחקנים בפקיעת חודש מרץ .

אם אתם מתעקשים להיות פעילים בשוק המעוף , קחו את העיצה של שחקן מתחילת השנה והיא כתיבת שוקת של 8+ סטרייקים מהמדד בתחילת החודש (בכתיבת פוטים אפשר להסתפק ב6 סטריקיים) וללכת עם זה לפקיעה . אפילו בעליה המטורפת של יולי השוקת לא היתה נשברת מכיוון שהחודש התחיל ב860 , ופקע ב940 . 10% חודשי על הבטחונות זאת תשואה שכל סוחר מקצועי יכול לחלום עליה .

-אלרון

שחקן שלום

סליחה שאני מעיר אבל בשבוע שעבר (אחרי הראלי) המלצת על כלל ביטוח גם לקצר, ולא למסחר יומי, ואני שמתכנן קצר קניתי ע"ס זה בשער 80 . ועכשיו אתה כותב לא לטווח קצר. תקן אותי אם טעיתי בהבנת הנ.

ברוח טובה ישראל

אני עדין דבור שהיא לטווח קצר והכוונה בתגובה הקודמת היתה למיידי.
    אחזור על מה שרשמתי כאן לא פעם למען הסדר הטוב:
    קצר - שנה.
    בינוני - שנה עד שלוש
    ארוך - שלוש ויותר ומומלץ כמה שיותר.

המשך יום טוב.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות