x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 16

נושא: שוקתות חודשיות לשחיקה

שוקתות חודשיות לשחיקה

לדעתי זו אחלה "הכנסה פאסיבית", שוקת שאמורה להישחק לאפס עד סוף החודש.
    אני פותח אחת כזו במקביל למסחר קצר בשבועיות בדרך כלל.
    החודש פתחתי את זה: https://bestoptionsimulator.com/simulator/strategy20667

היי בני,

קודם כל המון בהצלחה,
    אתה מזכיר לי שפעם היתה פה אסטרטגית שוקת רחבה כל חודש כולל המעקב תיקונים וחבל שהפסיקו לפרסם (לא זוכר מי היוזם)

שאלה:
    נראה לי שנקודות תמיכה והתנגדות יושבות על 1880 מלמטה ו 2030-2040 מלמעלה
    האם אתה לא מסנכרן עם נקודות תמיכה והתנגדות? ואם לא, אז לפי מה המחירים שבחרת?

תודה מראש

היי אלפרד,
    תודה על פרגון.
    לא זוכר מי עשה את זה בעבר, אבל אשמח לעדכן כאן כשיש שינויים בפוזיציה.
    בעקרון אני קבעתי לעצמי רף תקבול לאופציה כתובה בכל צד וזה סביבות 500 שח ולפי זה אני פותח את האסטרטגיה בתחילת החודש.
    תמיד אותה כמות ותמיד פחות או יותר אותן פרמיות. אני לא מתפזר איתה ימינה שמאלה ורק כשצד אחד מגיע ל 70-80% שחיקה אני מקדם ב-4-5-6 סטרייקים במכה. אני מנסה שהפוזיציה תהיה בסיכון נמוך כמה שאפשר עם השוק המשוגע שלנו + להשאיר קצת בטחונות. וזה כמובן אומר שהתקבול גם נשאר נמוך - כ-400 שח ליחידת ביצוע.
    אתמול קידמתי פוטים.
    מוזמנים לעקוב ולהעיר, אני תמיד אוהב ללמוד בהערות ושאלות חכמות.

קידמתי עכשיו פוטים שוב, הפעם 5 סטרייקים בשביל לקבע רווח ולקחת פרמיה סבירה בכתיבה החדשה.
    https://bestoptionsimulator.com/simulator/strategy20667
    נשאר עוד שבוע לפקיעה ואם המדד יישאר ככה אני מתכנן להיכנס לפחות עם הקולים.
    אשמח לשמוע את דעתכם

ראית את הגרף שלך לפקיעה? אין מצב של הפסד. גם לפני התיקון - רק רווח. זה לא גרף פקיעה של שוקת. יש לדעתי טעות הקלדת נתוניםbennyle-PRO.jpg

אתה מתכוון לפוט 1850 או פוט 1950? לא יודע מתי כתבת את האסט אבל קשה לי להניח שפוט 1850 היה כה גבוה. אולי למרות הכל אני טועה

אריאל אני מתכוון לפוט 1950 שכתבתי היום בבוקר
    פוט 1850 היה ממש בפתיחת האסטרטגיה בתחילת החודש

תודה על ההבהרה. העניין הוא שיש עוד שמונה ימים עד הפקיעה ואם נסתבך בלבנון על ידי החיזבאללה או אולי גם איראן, המדד יכול לרדת במספר אחוזים כך שהמהלך שנקטת הוא די מסוכן. בהצלחה

היי בני,

בתוספת לדברים שנאמרו למעלה:
    1. רשמתי לך בצ'אט בבוקר שמשהו בגרף לא נראה נכון, קו הרווח אמור להיות ישר בין 2040 ל 1950, אתה קנוי ברגל התחתונה ב 15 וכתוב ב 13 אבל הגרף לא מראה עליה ברווח אם יורדים חזק, תבדוק שאין באגים נוספים.
    2. למה להסתכן ולהכנס לשבוע הפקיעה? פרט לחוסר הודאות של המלחמה והפוליטיקה, שבוע הפקיעה בדרך כלל מסוכן
    3. מרגיש לי שהקידומים שלך חזקים מדיי, קידום של 5 סטרייקים במכה מרגיש לי אגרסיבי מדי לאסטרטגיה שאמורה לתת יחסית שקט נפשי

בהצלחה

אלפרד
    תודה אבדוק לא מכיר את זה
    לגבי סיכון אני בונה על שחיקה גדולה בשני הצדדים, לכן נכנס לשבוע הפקיעה לפחות ליומיים ראשונים
    הקידומים של 4-5 סטרייקים מאוד משמעותיים, אבל ככה אני גם מקבע רווח הרבה יותר משמעותי וצובר שומנים

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות