x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 30

נושא: שוקת רחבה חודש יולי 10%

שיתוף חשיבה לקראת הסופ"ש:
    16:29 מדד גלום 2046~ ס"ת ~14.5

קישור לסימולטור האסטרטגיה:
    https://bestoptionsimulator.com/simulator/strategy20949

ההמתנה עם הקידום של רגל ה P לירידה במדד התבררה כנכונה, האסטרטגיה עברה לרווח ברוטו של 100~ ש"ח, אך הציפייה ל 2020-2030 לא התממשה עדיין.

ההתלבטות שלי לגבי קידום רגל ה P:
    בעד- קידום כתיבה ל 2010 תתן תקבול של כ 1,000~ ש"ח, קידום כתיבה ל 2020 תתן כ 1,500~ ש"ח. אלו תקבולים נאים ויש עדיין מרווח מרחק של 25-35 נקודות מהספוט הנוכחי, כך שאם תרחיש ה 2030 יגיע בראשון אזי יש סיכוי טוב שלא יפריע להגעת היעד רווח וסגירה.

נגד- קידום לפני סופ"ש שאין מסחר מספר ימים לא הכי אופטימלי בעיניי, גם לא בזמני רגיעה, אז על אחת כמה וכמה כשהסופ"ש משולב מלחמה עם הפתעות בשבת (חיוביות ושליליות) ועסקה רגישה, כך שהמדד בראשון עלול לפתוח בגאפ שיהרוס לנו את סגירת האסטרטגיה.

אמתין לכיוון 17:15 לראות לאיזה כיוון הולך להסגר המדד ובהתאם להחליט אם לקדם או לא.
    אני מניח שהשארות באזור הנוכחי תגדיל את הסיכוי לקידום, ירידה מטה תקטין את הסיכוי

אשמח לשמוע את דעתכם,
    תודה ושבת שלום

הערה: הדיון הינו נסיון לימודי, כל מה שנכתב כאן על ידי או על ידי העונים, הכל הינו הערכה ואין בו ייעוץ ו\או המלצה כלשהו.
    נערך לאחרונה על ידי alfredn, 18.07.2024 בשעה 16:50 סיבה: הוספת קישור לסימולטור

כהמשך למחשבה בפוסט למעלה עולה מחשבה נוספת שאמנם לא הגענו ליעד אך אנו גם לא בהפסד (ברוטו), אולי עדיף לסגור את האסטרטגיה, לומר תודה שסגרנו הפסד של 4,500 ש"ח, וללכת לסופ"ש בראש שקט + בלי כניסה לשבוע הפקיעה.

מעקב סוף יום: חמישי 18.07.2024

מדד גלום 2040~ שינוי של מינוס 1%~ ס"ת ירדה ל 14~

*מתברר שלאחר הנעילה הגיעה ירידה של 4 נק' שגרמה לכך שהאסטרטגיה כמעט הגיעה ליעד שלנו
    *בסוף לא בוצע עדכון ברגל ה P, אני מקווה שלא יהיה גאפ רציני ביום ראשון ואז מקרה של צל"ש או טר"ש

קישור לסימולטור האסטרטגיה (החלק הפעיל):
    https://bestoptionsimulator.com/simulator/strategy20949

קישור לסימולטור האסטרטגיה (החלק הסגור) :
    https://bestoptionsimulator.com/simulator/strategy20819

מחירי סוף יום בצהוב:
    Period Type strike qty in current
    M P 1940 9 330 50
    M P 1970 -9 550 115
    M C 2050 -9 800 630
    M C 2080 9 370 180

תשואה נוכחית (לפני עמלות) : רווח של 960 ש"ח
    עלות עמלות: 395 ש"ח (לפי 2.5 ש"ח ליח' )
    הפסד מקסימלי (לפני עמלות): 7,905 ש"ח

נתוני סטטיסטיקה במהלך חיי האסטרטגיה:
    מדד מינ' : 1956 מדד מקס': 2074
    ס"ת מינ' : 14~ ס"ת מקס' : 19.5~

שיתוף המחשבה שלי לעתיד:
    1. גם סופ"ש וגם שבוע פקיעה, מקווה שלא אצטער שלא סגרתי את האסטרטגיה או לפחות מקטין את כמות הכתיבות.
    2. נראה שפרט לעלייה נאה שחיקת סוף השבוע כנראה תכניס אותנו ליעד הרווח, גם ברווח מופחת אשקול לסגור גם ללא הגעה ליעד.
    3. במקרה של עלייה שתעביר להפסד נצטרך לקדם את רגל ה P, הסטרייק יהיה תלוי כמות התקבול

אשמח לשמוע את דעתכם,
    תודה ושבת שלום

הערה: הדיון הינו נסיון לימודי, כל מה שנכתב כאן על ידי או על ידי העונים, הכל הינו הערכה ואין בו ייעוץ ו\או המלצה כלשהו.

בוקר טוב ושבוע טוב,

הגענו למדד 2015 שזה ממש אופטימלי והאסטרטגיה נסגרה ברווח של 2,805 ש"ח ברוטו
    עלות עמלות: 395 + 36*2.5 = 485 ש"ח

רווח נטו לפני מס: 2,320 ש"ח

מחירי סגירה יום בצהוב:
    Period Type strike qty in current
    M P 1940 9 330 80
    M P 1970 -9 550 220
    M C 2050 -9 800 210
    M C 2080 9 370 40

אלברט שאפו ענק
    נכון היה פה גם עניין של מזל, כי הירידות בחמישי והיום לא היו צפויות
    אבל באמת כל הכבוד על ההתמדה וניהול שקול

כל הכבוד אלפרד, האסטרטגיה נראית מעולה
    תודה רבה ששיתפת אותנו, מחכה לראות מה תפתח באוגוסט

שאפו ענק!! עם קצת מזל ועם הרבה ניהול נכון ומוקפד. כל הכבוד על הפוסט המסודר, המלמד והרווחי הזה (לא נכנסתי איתך אבל עקבתי ולמדתי הרבה).
    תודה!

תודה,
    הרבה מזל, כמו שאמרתי יום ראשון עלול להיות צל"ש או טר"ש, יצא צל"ש חחח.

* לגבי לעשות איתי יחד אז:
    1. כמו שאמרתי זה פוסט לימודי, אז גם אני לומד תוך כדי ולא יודע מה יצא
    2. ראיתי שזה בעיה, כי הפוסטים שלי ארוכים ולוקח לי הרבה זמן לכתוב אותם, אני צריך לחשוב איך לעשות אותם אונליין יחסית.
    אולי פתיחה ועדכונים אעשה בפוסט קצר שיצא קרוב מאוד לביצוע ואז מלל אוסיף אחר כך.

* אמנם בעקבות הריצה המהירה מעלה יצא פוסט מעניין עם אקשן אבל פחות הרגיש לי יעיל כפוסט לימודי לבדיקת תוחלת של שוקת רחבה רגועה כפי שאמור להיות,
    אני לא בטוח אם להכניס את התוצאה בסטטיסטיקה לאורך זמן שאני מקווה לעשות.

* עוד דבר שאני חושב איך לייעל זה עלות העמלות, נראה שמרווח כתיבה-הגנה של 2 סטרייקים הוא בזבזני ויותר נכון לפתוח במרווח של 3 סטרייקים, מנסה לחשוב איך לבדוק מה המרווח האופטימלי?

ערב טוב

היי, אני לא חושב שזה עניין של מזל ואני צפיתי את הירידות, אם מסתכלים טכני אז מאז העליות הבורסה דשדשה באיזור של בין 2040-2070 והיה לה קשה לעלות ובנוסף כל המצב של התקיפה בתימן והכטבמ חיזקו את הפאניקה, אם לא היה קורה השבוע כן סביר להניח שהיה קורה בשבועיים הקרובים. מה גם שאם עכשיו נמשיך בעליות הכל זמני בהתאם לכל המצב, כתיבה של מרווח יותר גבוה מעלה לך את הסיכון כמובן שבהתאם גם את הרווח, חושב שזה אינדיבידואלי
    נערך לאחרונה על ידי ooofek, 21.07.2024 בשעה 19:58

הכנה לשוקת רחבה אוגוסט

בוקר טוב,

למרות שההגדרה שלי היא לפתוח אסטרטגיה עם הפקיעה החודשית, בחרתי הפעם להמתין לפחות עד ראשון כי:
    1. להערכתי לאחר הנאום של רה"מ בארה"ב אנו נדע יותר טוב איפה אנחנו עומדים ביחס לסיכויי סגירת העסקה, מקווה שיתברר עד הסופ"ש למרות ששמעתי שיציאת צוות המו"מ נדחה מחמישי לאחרי ראשון.
    2. המתנה אולי תתן לנו נתונים יותר טובים על גודל התיקון שקורה כרגע בוול סטריט
    3. תזכורת לגבי הסופ"שים של החודשים האחרונים, בהרבה מהם קרה משהו יוצא דופן בעל השפעה על הבורסה.
    4. בנוסף חודש אוגוסט הקרוב הוא חודש של 5 שבועות, אז גם אם היינו פותחים עכשיו ולא יקרה כלום בסופ"ש אז יחסית השחיקה יותר נמוכה בהתחלה יחסית לחודש רגיל ואפשר לומר שיש לנו יותר זמן משחק.

נתונים נכון לכרגע לאוגוסט:
    פקיעה: 2041.55
    מרכז הפוזיציות: 2030~
    פקיעה אופטימלית שחקן : 1978-2004
    ס"ת 17~
    אוסיף את הערכה של YANIVF3 ל 1970-1980 בקרוב
    פסגה משולשת ב2080~

כלומר הנטייה שלי תהיה כרגע לפתיחת כתיבות ב P1930 ו C2130,

במידה והיינו פותחים הבוקר התקבול היה נראה כך, נבצע השוואה בראשון בבוקר:
    Period Type strike qty in
    M P 1900 10 380
    M P 1930 -10 570
    M C 2130 -10 570
    M C 2160 10 280

יום טוב ושבת שלום

הוספת עריכה: 12:39 שחקן מעריך הורדת דירוג מפתיעה באוגוסט-ספטמבר
    נערך לאחרונה על ידי alfredn, 25.07.2024 בשעה 13:04

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות