x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: הכשרה ביטוח אג"ח ג

הכשרה ביטוח אג"ח ג

שלום רם,

נתקלתי באג"ח הנ"ל (5080064), הוא אינו נושא ריבית, פידיון בתקבולים, אך נסחר בתשואה גבוהה.

האם תוכל לבאר מה המנגנון באג"ח זה, מהו הסיכון שבינו הוא נסחר בתשואה כזו גבוהה.

תודה, אלון

Re: הכשרה ביטוח אג"ח ג

ידידי, אתה טועה, ולא באשמתך.
    יש לו ריבית.
    הנתונים שאתה קורא לגביו "השתגעו" משום שהוא עבר הסדר לפני שנה.
    חפש במאיה את עקרונות ההסדר ותבין את כל תשלומי הריבית והפדיון.
    או שתקרא את נתוניו דרך גלובס (דרך חלון חיפוש ל ני"ע בארץ).
    באופן עקרוני דחו לו תשלומי קרן.
    בהצלחה.

Re: הכשרה ביטוח אג"ח ג

תודה רם.

אני מצרף תגובה של צרניאק בנידון, שעכשיו מבוארת לי טוב יותר.

"ש:מיכה שלום, רציתי להסב את תשומת ליבך לטעות שיש
    במדור אג"ח של ביזפורטל שהבנתי שהוא תחת אחריותכם, או מנוהל בעזרתכם. כוונתי היא לאגח "הכש החז בטוח אגח ג" שתחת קבוצת אלעזרא.תחת לשונית "אגח קונצרני צמוד", מופיע האגח עם פארי ברוטו של 64.35 ותשואה של 10.55%, לדעתי מדובר בטעות, כאשר הפארי הנכון הוא 114.66, והתשואה השנתית היא כ-23%.אנא התייחסותך לכך, וכן האם במחיר זה האגח הוא כדאי להשקעה, אני יודע (קריאה בעיתונים וכד') שחל שיפור גדול מאוד במצבה הפיננסי של החברה. מחירה 89.5 ותאריך אקס ב-17.12.09. לדעתי מדובר בהזדמנות.
    ...
    ת: כמובן שהנתונים אינם נכונים.הנתונים לקוחים מקו מנחה ,בדקתי גם שם וגם בקו מנחה הנתונים שגויים.כמובן שהנתונים הללו אינם שלנו (אנחנו אחרים לתוכן המקצוכי והכתובות) אבל אבקש מהם שיתקנו את הנתונים.לשאלתך אני לא רואה שיפור בפעילות החברה עדיין יש צרות רבות.בגלל שבשנים 2009-2010 אין פירעון משמעותי של קרןוריבית הייתי מציע להמתין.השיפור היחיד שהיה נבע משוק ההון ורווחים משם וכול זה נאכל על ידי הוצאות מימון."

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות