x

עמוד 12 מתוך 47 ראשוןראשון ... 2101112131422 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 111 עד 120 מתוך 468

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

מסכים עם דמ"כע הרווח הסופי מהזזת רגל הפוט (בהנחה שקיבלו את המחירים) הוא 20 ש"ח ובניכוי עמלות 10 ש"ח. האם שווה בשביל זה להזיז את הרגל ולא לחכות לעוד קצת שחיקה? י

מישהוא יכול להסביר את המשפט הבא :

"אם שווי האופציה הכתובה הוכפל והמרחק הוא 21 יום ומעלה, ובנוסף התקבול הכולל (במידה וכבר קרבתי רגל, אך התקבול הכולל רק מאותה רגל, לצורך הדוגמא call) עולה על סך ההכפלה לא אבצע הזזה."

אני הבנתי עד המילים "עולה על סך ההכפלה" .

מה הכוונה בסך ההכפלה ? דוגמא מספרית בטח תעזור.

תודה מראש.

שאלה לשחקן מעו"ף

האם אסטרטגית שוקת רחבה לתחילת חודש , הינה אסטרטגיה שניתנת לביצוע בכול חודש
    באופן קבוע? האם יש גורמים שבגללם לא נבצע את השוקת הרחבה בתחילת החודש (סטיות וכו').
    כמובן בהנחה שלמדנו ממך , כיצד לתחזק את השוקת במשך החודש

אשמח לתשובתך

ציטוט פורסם במקור על ידי erezk
    מישהוא יכול להסביר את המשפט הבא :

"אם שווי האופציה הכתובה הוכפל והמרחק הוא 21 יום ומעלה, ובנוסף התקבול הכולל (במידה וכבר קרבתי רגל, אך התקבול הכולל רק מאותה רגל, לצורך הדוגמא call) עולה על סך ההכפלה לא אבצע הזזה."

אני הבנתי עד המילים "עולה על סך ההכפלה" .

מה הכוונה בסך ההכפלה ? דוגמא מספרית בטח תעזור.

תודה מראש.
    שחקן נתן דוגמא.
    הרעיון אומר שאם קנית ב100 ובנוסף במשך כל הקרובי רגל הרווחת 50. הרי שלא תזיז אחורה את הרגל אלא אם כן ערך האופציה עלה ל250 (כפול ממחיר הקניה ועוד הרווח)

מסכים לחלוטין עם דמי כיס. כל הרווח שנצבר מהשחיקה של האופציות הרחוקות נאכל ע"י העמלות. אני ביצעתי את קידום הרגל ל P1000 מבלי להזיז את ההגנות בP980. עקב המרחק הרב אין שינוי משמעותי בבטחונות, חוסך עמלות וכך גם השחיקה תהיה משמעותית יותר. בחודש הבא אני אבצע את הרעיון של דמי כיס שלפחות בתחילת החודש אני אעבוד עם הגנות רחוקות וכשנתחיל להזיז רגליים אני אצמצם את ההגנות לסטרייק אחד.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

זה בתנאי שיש לך פקודות stop loss

כן,כן, גם אני ביצעתי את הזזת הרגל לפי הנחיית השחקן ואני יכול לציין שלא רק שהעמלות משמעותיות - הן אכלו לי את כל הרווח. חבל....

כרגע אני מאוזן (כל הרווח הלך על העמלות - אני משלם 3 ש"ח לאופציה) ומה שיצא לי מהזזת הרגל הוא הפסד של 10 נקודות בשוקת וחזרה לנקודת ההתחלה. הייתי צריך לחכות לפחות עד יום ראשון עם ההזזה.

מסקנה נוספת שלי עד לרגע זה - הגנה רחוקה יותר בתחילת החודש וקירוב תוך כדי תנועה (בטח לא בשבוע הראשון)

ביצעתי בדיוק וישר בזמן

הסגירה הניבה הפסד של 5 ש"ח לכל אסט
    בפתיחה החדשה - אין שום רווח = מאוזן
    וזאת בגלל העמלות - 2.25 ש"ח לכל צד כפול שני צדדים

אני ביצעתי הזזה חלקית של הרגל התחתונה שלי, מ P940 ל P980, תוך התעקשות מסויימת על המחירים. ההזזה נתנה לי 30-35 ש"ח לשוקת לפני עמלות. הבחירה ב P980 הייתה שוב על סמך מחיר. חיפשתי אופציה באזור ה 60 ש"ח. קצת ירדתי בכמות. כרגע עומד על 24 פוטים במקום 30.

סה"כ הכנסה של 600 ש"ח לפני עמלות. העמלות עדיין משמעותיות מאד וגוזלות רבע מהתקבול.

השלב הבא בשבוע הבא זה להתחיל לצוד הגנות בזול, בשביל ההזזה הבאה.

חוזר ומדגיש: מי שבוחר ללכת בדרכי, שיזכור שאני לא בר סמכא ומה ששחקן שכח אני עדיין לא למדתי.

דמי כיס: אני כרגע הצטרפתי לשעור השלמה בקורס שיוסי מעביר.

בסוף השיעור הגיע לניהול שוקת רחבה.

אומר כי אין "דבר כזה" סטופ לוס באופציות, (לא יעיל/לא עובדים עם זה...).

שוקת רחבה קלאסית עובדים בהגנה של מרווח אחד.

כאשר יש תזוזה חזקה לכיוון מסויים, מזיז את הרגל המרויחה וצובר שם את הרווחים, לא נוגע ברגל מפסידה, לטענתו התזוזות ברגל המרוויחה אמורות לכסות ההפסד המקסימאלי של 1000 ש"ח.

לא נראה לי שרווחים בתזוזות של רגל אחת יכולים להגיע לכיסוי החוב ברגל המפסידה.

נראה לי כי הוא "מתאפק" ולא מזיז את הרגל המפסידה עד לצבירת סכום מתאים ברגל המרוויחה ורק לאחר התקרבות "מסוכנת" לרגל המפסידה מבצע תזוזה ברגל המפסידה.

מהתרשמות שלי הוא קודם כל סומך על המרחק הרב והסטטיסטיקה שאומרת שאין תזוזות בחודש מעל 15 אחוז.

כעת הסתכלתי על הודעה אחרונה של שחקן וראיתי שפרט את הכללים בהזזת הרגל המפסידה.

דמי כיס במאמר מוסגר , נראה לי כי הדרך שלך מגבירה עד מאוד את הסיכון ביחס לסיכוי.

על מנת להכפיל את הרווח ברגלים שאתה מוכר ללא הגנה אתה מצוי בסיכון "אין סוף".

כך שבמקום מחצית הרווח והפסד מוגבל אתה בוחר ברווח כפול והפסד אינסופי.

ברגע הקפיצה הרי גם ההגנה וגם הסטרייק יקפצו יחדיו ואתה בסיכון על ההפרש עד 1000 ש"ח בפקיעה, כך שיש באפשרותך להמשיך ולנהל את האסטרטגיה ללא צורך בחיתוך מיידי של ההפסד.

הדרך שלך להגנה באמצעות סטוף לוסט בהנחה שיעבוד ברגע האמת הינה חיתוך הפסד שהגדרת מראש מבלי יכולת לנהל אותו.

במקרה שהמחיר ידלג מעל הסטופ לוסט אתה בכלל תהיה בקטסטרופה.

נראה לי כי חודשים אחרונים לא היו דוגמא טובה לחודשים בעיתיים בניהול השוקת הרחבה והרי כל הדאגה שלנו הינה מהחודש הבעיתי שיכול להתחיל רגוע כמו החודש לקראת פקיעת ינואר שתחילתו רגוע (עד כדי מפחידה) ולהסתיים סוער וסוכן לשוקת רחבה.

צריך לזכור כי באופציות של 50/60 ש"ח משהו עדין מוכן לשלם עליהם כסף כיוון שהארוע אכן עשוי להתרחש.

לדעתי הסיכוי שאתה מקבל , רווח כפול (כיוון שאתה מוכר בלי לקנות הגנה שלוקחת מחצית המכירה) לעומת סיכון בלתי מוגבל הינו גדול מדי.

אני לא בטוח שההגנה שאתה לוקח בדמות הסטופ לוסט אכן יציל אותך בקרות הארוע.

הגדרתה סטופ ב- 250 , סיים את היום ב- 240, לא בוצעה מכירה, מסחר נסגר, למחרת פותח בחמש מאות , מה אתה עושה?

הגנה מכנית היא בעיתית, לו היתה לך הגנה קנויה אז האופציה המכורה היתה 500 וההגנה היתה 400.

הסטופ טוב רק בשעות המסחר, לאחר מסחר ולילה אתה לא מוגן וכידוע לך את האמירה "טייסנו שבו בשלום לבסיסם " שומעים בחדשות של שש בבוקר.

מעניין כי על אופציות של 60 ש"ח ניתן לטחון מילים עד דק ותמיד נשאר בשאלה מה לעשות כאשר הפכה למאתים וחמישים ש"ח.

בכל מקרה בשיעור קרוב ביום ד' יוסי אמר כי ירחיב בעניין.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות