x

עמוד 21 מתוך 47 ראשוןראשון ... 11192021222331 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 201 עד 210 מתוך 468

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

שחקן כתב שניהול שוקת החודש זה חד פעמי על מנת שאנשים ילמדו את הבסיס.
    בנוסף על כך שחקן תמיד חוזר ואומר לא לעבוד חשוף .
    לכן אין סיכוי שהבקשה תיענה בחיוב.
    אז אין טעם לבקש.

חוץ מזה לדעתי.
    אם אדם לא יודע כיצד לעבוד עם שוקת רחבה וחשופה עדיף שלא יעשה אותה,זה מתכון לאסון כלכלי.צריך לדעת מתי לחתוך הפסד ולצאת כי זה ההגנה היחידה שיש.

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1
    כיוון שהיה מי שכתב שרק חסרי ניסיון עושים שוקת ללא הגנות ברצוני להציג (שוב) מה שאני עושה - שוקת רחבה כבר שנים והכללים שלי שונים מאלו של שחקן:
    1) לכתוב רחוק בלי הגנות - למשל החודש אני פתחתי לאחר הפקיעה של דצמבר שוקת לינואר בסטרייקים 970-1300. קניית הגנה לא משאירה מספיק בשר. את הקול כתבתי ב 20 ש"ח ואת הפוט ב 75 ש"ח. עדיף לכתוב רחוק ולקבל גרושים מאשר להתחיל להתפתל באמצע החודש ולנסות לגלגל.
    2) קובע מראש נק' לסגירת רגל, אפילו בהפסד, אם היה מהלך קיצוני לכיוונה - זאת ההגנה שלי. אם מחר פורצת מלחמה אני סוגר רגל הפוט מייד ואפילו בהפסד.
    3) לעולם לא מקרב רגל, רק מרחיק במידת הצורך אם המדד זוחל לכיוון רגל מסוימת. בשביל זה משאיר 60-70% בטחונות פנויים. לינואר לא קרבתי כלום ולא מתכוון בנתיים לקרב.
    4) מבחינתי זו אסטרטגיה לפקיעה. שומר עליה כל הזמן ונהנה לראות אותה נשחקת עד עפר ופוקעת מחוץ לכסף. ממש משכורת חודשית ב 10 דקות עבודה אמיתית.

הכללים האלו הביאו לי בממוצע מעל 5,000 ש"ח לחודש בשנת 2009.
    היו לי חודשים של הפסדים כבדים עקב הגעה לנקודת הסגירה המיידית ב 2008 במפולת אבל הם תמיד כוסו תוך חודשים ספורים.

לדעתי שחקן שגה שמיהר לקרב רגל הפוט כאשר יש כל כך הרבה זמן לפקיעה.

איציק

איציק שלום,
    לצורך הידיעה ולשם הסקרנות מעניין לדעת באיזה נקודת אחוז שינוי אתה מציב את הסטופלוס שלך?

כלומר כמה אחוז שינוי בכל רגל אתה מוכן לספוג כהפסד לפני שאתה חותך את ההפסד?

בנוסף, אשמח אם תוכל להדגים זאת לגבי מה שעשית בחודש דצמבר עם פוט 970 וקול 1300. אם על הפוט קיבלת 75 ש"ח באיזה מחיר יעד היית חותך את ההפסד וכנ"ל לגבי הקול?

בתור בעל נסיון באסטרטגיה כזאת (ונראה לי שהאסטרטגיה מאד פשוטה אבל רק בעלי נסיון יכולים לדעת בדיוק את החסרונות שלה), כמה אחוזי שינוי נדרשים למדד כדי להשפיע על מחיר האופציות הכל כך רחוקות, והאם זה קורה במהלכים יומיים או נדרשת צבירת שינוי של מס' ימים כדי ליצור את ההשפעה (בתקופה בה הפסדת כמובן). השאלה נשאלת כדי להבין בדיוק מתי יהיה טריגר להפעלת הסטופלוס, ולחילופין אפשרות להקטין נזקים במקרה של משבר.

השאלות כמובן נובעות מתוך רצון להבין האם באמת קיימת אפשרות לשים כסף על דבר כזה מבלי להשקיע עבודה ותוך קבלת תשואה או תוחלת תשואה של 3% לחודש שזה מעל ומעבר לכל מה שאפיק אחר יכול לתת.

ציטוט פורסם במקור על ידי דמקה
    איציק שלום,
    לצורך הידיעה ולשם הסקרנות מעניין לדעת באיזה נקודת אחוז שינוי אתה מציב את הסטופלוס שלך?

כלומר כמה אחוז שינוי בכל רגל אתה מוכן לספוג כהפסד לפני שאתה חותך את ההפסד?

בנוסף, אשמח אם תוכל להדגים זאת לגבי מה שעשית בחודש דצמבר עם פוט 970 וקול 1300. אם על הפוט קיבלת 75 ש"ח באיזה מחיר יעד היית חותך את ההפסד וכנ"ל לגבי הקול?

בתור בעל נסיון באסטרטגיה כזאת (ונראה לי שהאסטרטגיה מאד פשוטה אבל רק בעלי נסיון יכולים לדעת בדיוק את החסרונות שלה), כמה אחוזי שינוי נדרשים למדד כדי להשפיע על מחיר האופציות הכל כך רחוקות, והאם זה קורה במהלכים יומיים או נדרשת צבירת שינוי של מס' ימים כדי ליצור את ההשפעה (בתקופה בה הפסדת כמובן). השאלה נשאלת כדי להבין בדיוק מתי יהיה טריגר להפעלת הסטופלוס, ולחילופין אפשרות להקטין נזקים במקרה של משבר.

השאלות כמובן נובעות מתוך רצון להבין האם באמת קיימת אפשרות לשים כסף על דבר כזה מבלי להשקיע עבודה ותוך קבלת תשואה או תוחלת תשואה של 3% לחודש שזה מעל ומעבר לכל מה שאפיק אחר יכול לתת.
    אני חותך הפסד אם הייתה התקרבות אלימה עד מרחק 4%-5 מהסטרייק. למשל בתקופת המפולת היו ימים רצופים של ירידות חדות ואז זה התאים לחיתוך הפסד. אם רק הייתה זחילה אני מרחיק רגל. מהניסיון למדתי "למשש את השוק" ולדעת מה לעשות.
    אמר לי פעם מישהו על ניתוח טכני - קווי תמיכה והתנגדות זה כמו גדר באחו מלאה בעדר פרות, רוב הזמן הן באות ומרחרחות ולפעמים קופצות מעל, אבל אם העדר בפאניקה אף גדר לא תעמוד... באופ' זה אותו דבר, שיש ריצה מטורפת של העדר אל תעמוד נגד כיוון השעטה כי תירמס, אולם יש לזכור כי רוב הזמן רגוע וגם ויש זמן ואפשרות לתקן הפוז' ולהרחיק רגל, חיתוך בהפסד קורה כאשר העדר שועט ועדיף להישרט ולהיחבל מאשר להירמס, אם הפרה באה לרחרח אני פשוט לוקח כמה צעדים אחורה.רוב החודשים הבורסה לא נעה ממש חד ואני לא עושה כלום כל החודש.
    אין כלל מוחלט,זה לא כלל מוחלט גם כי יש הרבה פרמטרים כמו עליה חדה בסטיית תקן שיכולה לגרום לי לסגור בשלבים אחרים מאשר במסחר רגוע. זה כמו שסבתא מבשלת ושואלים אותה כמה מלח צריך לשים בתבשיל והיא אומר "קצת, כמו שהאוכל מרגיש", זה הרבה ניסיון של שנים שבהם ספגתי הפסדים שמהם דאגתי ללמוד. הנה, אני מודה בהפסדים ולא מתימר להיות גאון הדור שרק מרוויח, אם מישהו אומר זאת הוא משקר.

איציק

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1
    אמר לי פעם מישהו על ניתוח טכני - קווי תמיכה והתנגדות זה כמו גדר באחו מלאה בעדר פרות, רוב הזמן הן באות ומרחרחות ולפעמים קופצות מעל, אבל אם העדר בפאניקה אף גדר לא תעמוד... באופ' זה אותו דבר, שיש ריצה מטורפת של העדר אל תעמוד נגד כיוון השעטה כי תירמס, אולם יש לזכור כי רוב הזמן רגוע וגם ויש זמן ואפשרות לתקן הפוז' ולהרחיק רגל, חיתוך בהפסד קורה כאשר העדר שועט ועדיף להישרט ולהיחבל מאשר להירמס, אם הפרה באה לרחרח אני פשוט לוקח כמה צעדים אחורה.רוב החודשים הבורסה לא נעה ממש חד ואני לא עושה כלום כל החודש.
    דימוי מעולה!

איציק, אהבתי

אשתמש בדימוי ידוע אחר על הצפרדע. אם זורקים צפרדע למים רותחים היא תקפוץ החוצה. אם נכניס אותה למים פושרים ולאט נגביר החום אז היא תתבשל לאט לאט. לפעמים עליות או ירידות באות לאט לאט אבל בטוח. כל שלב הצד המפסיד אומר שהקוים עוד לא נחצו וכי כדאי לו להשאר בפוזציה. אט אט הוא מתבשל.

איציק יפה כתבת אהבתי

כשמרחיקים רגל הבנתי שמכפילים כמויות !?
    בעצם הסיכון עולה פי כמות ההכפלות.

אני לא חושב שאיציק מכפיל כמויות כי לפי מה שכתב הוא יוצר המון שקתות כאלה וללא הגנה כך שהבטחון לכל שוקל הוא כ3000 ש"ח. כלומר הוא בעצם מצמצם סיכונים
    אבל נחכה לאיציק שיענהג

ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    אשתמש בדימוי ידוע אחר על הצפרדע. אם זורקים צפרדע למים רותחים היא תקפוץ החוצה. אם נכניס אותה למים פושרים ולאט נגביר החום אז היא תתבשל לאט לאט. לפעמים עליות או ירידות באות לאט לאט אבל בטוח. כל שלב הצד המפסיד אומר שהקוים עוד לא נחצו וכי כדאי לו להשאר בפוזציה. אט אט הוא מתבשל.
    כאן אין בעיה. הטתא דואגת שהמים ישארו קרים. אנחנו מודאגים מתזוזות פתאומיות. עם זחילה אין שום בעיה. ואם יש בעיה עם זחילה, סימן שהגבולות לא נלקחו נכון.

דמכ"ס, איפה הגבולות של השוקת שלך כרגע?
    כבר שמת הגנות איפשהו? או שאתה ממתין שנתקרב יותר לפקיעה?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות