תודה על הבאת המידע.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
שוקת רחבה קלאסית עובדים בהגנה של מרווח אחד.
אצלנו הוא אמר במפורש שבכאלו מרחקים, אין צורך בהגנה.

כאשר יש תזוזה חזקה לכיוון מסויים, מזיז את הרגל המרויחה וצובר שם את הרווחים, לא נוגע ברגל מפסידה, לטענתו התזוזות ברגל המרוויחה אמורות לכסות ההפסד המקסימאלי של 1000 ש"ח.

לא נראה לי שרווחים בתזוזות של רגל אחת יכולים להגיע לכיסוי החוב ברגל המפסידה.
לא רואה איך זה קורה.

נראה לי כי הוא "מתאפק" ולא מזיז את הרגל המפסידה עד לצבירת סכום מתאים ברגל המרוויחה ורק לאחר התקרבות "מסוכנת" לרגל המפסידה מבצע תזוזה ברגל המפסידה.
ואז זו התזוזה הכי יקרה. במילים אחרות, הוא הולך על גישה עם יותר ריסק.

דמי כיס במאמר מוסגר , נראה לי כי הדרך שלך מגבירה עד מאוד את הסיכון ביחס לסיכוי.

על מנת להכפיל את הרווח ברגלים שאתה מוכר ללא הגנה אתה מצוי בסיכון "אין סוף".

כך שבמקום מחצית הרווח והפסד מוגבל אתה בוחר ברווח כפול והפסד אינסופי.
אבל אני עושה את זה רק במרחקים הגדולים. ברור שעם ההתקרבות, אני גם אשים הגנות.
אגב, אם ראית את המקרה שמאיר כתב עליו כאן, דווקא הגנה רחוקה יותר, זה מה שהציל אותו מהפסד רצחני בפקיעה האחרונה

צריך לזכור כי באופציות של 50/60 ש"ח משהו עדין מוכן לשלם עליהם כסף כיוון שהארוע אכן עשוי להתרחש.
ברור שארוע יכול להתרחש.

הגדרתה סטופ ב- 250 , סיים את היום ב- 240, לא בוצעה מכירה, מסחר נסגר, למחרת פותח בחמש מאות , מה אתה עושה?
מקלל וסוגר. אבל זה חתיכת זינוק. אם זה יקרה, לא משנה מה הרכב השוקת, אני סוגר ומטפס מייד על הגדר. זה אומר שמשהו רע מאד קורה בשוק ועדיף להיות בחוץ.

מעניין כי על אופציות של 60 ש"ח ניתן לטחון מילים עד דק ותמיד נשאר בשאלה מה לעשות כאשר הפכה למאתים וחמישים ש"ח.
לדעתי, לחתוך. אם אופציה של 60 הופכת ל 250, קורה משהו חסר שליטה.

משהו לא מסתדר לי בראש. שחקן היום הלך על הפרש בין P990 ל P1000.
כרגע, במחירי סגירה זה הפרש של 14 ש"ח. וזה מקביל ל P900 לא מוגן.
בהתרסקות, P1000 יקפוץ נניח פי 10, וגם P990 יקפוץ פי 10. אז ההפרש יקפוץ פי 10 ל 140 ש"ח.

P900 יקפוץ פחות כי הוא יותר רחוק. אז מה יותר בטוח?

בהמשך החודש, האופציות הרחוקות נשחקות יותר מהר. ואז כשמתקרבים לסטרייק, ההפרשים בין האופציות הופכים להיות יותר גדולים. ואז ככל שמתקרבים לפקיעה, ברור שצריך לעשות הגנות, ואז זה גם כדאי.