x

עמוד 41 מתוך 47 ראשוןראשון ... 313940414243 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 401 עד 410 מתוך 468

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

האם אפשר לדעתכם לקדם את רגל ה call ל 1180, או שזה עדיין מסוכן מדיי?

הכלל אומר לא לקרב פחות מ5% בשבוע פקיעה. לפי החישוב 5% מעבר של 1140 יוצא 1197

ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    חשבתי שכלל של 5% מדבר על 7 ימים לפקיעה - כלומר יום חמישי שלפני,
    היום אנחנו 3 ימים לפני...

ציטוט פורסם במקור על ידי danfrog1
    ציטוט פורסם במקור על ידי gsk
    חשבתי שכלל של 5% מדבר על 7 ימים לפקיעה - כלומר יום חמישי שלפני,
    היום אנחנו 3 ימים לפני...
    אולי אני טועה.

שחקן כתב סגירה – בהחלט יתכן שנחליט לסגור את האסטרטגיה כשבוע לפני פקיעה. בכל מקרה לא נתקרב יותר מ 5% לכיוון מהסטרייק בשבוע פקיעה.

ציטוט פורסם במקור על ידי danfrog1
    האם אפשר לדעתכם לקדם את רגל ה call ל 1180, או שזה עדיין מסוכן מדיי?
    לדעתי אפשר. אני בכל אופן קידמתי אתמול. הסיבה היא שגם אם יעלה ל 1160 עד יום רביעי, עדיין מחיר האופציה הזו ישאר אותו הדבר (באזור ה 50 ש"ח). כמובן, מוגן. במרחקים כאלו אסור לחשוב על לא מוגן. אני הגנתי ב 1200.

חשוב מאד: קידום מסוג זה אפשרי רק אם נמצאים ליד המחשב. זה לא "שגר ושכח" כמו בתחילת החודש. צריך להיות מוכנים להתפתחות לא צפוייה, וצריך גם לחשוב על נקודת החילוץ. מתי בורחים אם העניינים מסתבכים. אני אברח אם יתקרב ל 100 ש"ח.

כמו כן, צריך לעשות חישוב אם הקידום כדאי. אתמול זה היה גבולי. צריך לקחת בחשבון את העמלות. יש בסך הכל רווח של 25 ש"ח בין 1180 ל 1200. זאת אומרת שגם אם עושים 10 פעמים, זה עדיין רק 250 ש"ח. לא שאני מזלזל, אבל צריך לשקול זאת.

אני סגרתי, הלך טוב החודש, חבל בשביל הפינלה, להסתכן מבלי יכולת לתקן.

בכל מקרה מי שמקרב , כדאי לו לרדת בכמויות 1/2 , 1/3.

בהצלחה דרור,

נ.ב

ליבי ליבי למי שקנה אתמול פוט 1080 במאתים ש"ח!!!

השאלה היא בעיני אם רווח של 25 מצדיק להיות בפקיעה... בהתחשב בהיסטוריה הלא רחוקה.
    מעניין לשמוע חוות דעתו של שחקן. נראה לי שעדיף לסגור את הרגל, שכן היא נשחקה כבר מזמן (הרגל העליונה).
    R

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    אני סגרתי, הלך טוב החודש, חבל בשביל הפינלה, להסתכן מבלי יכולת לתקן.
    אני נשאר בנתיים. יש עוד יומיים עם שחיקה בשמיים. לגבי פקיעה, אפשר להחליט ביום רביעי. כעיקרון, מרחק של יותר מארבעה סטרייקים הוא בסדר גמור לפקיעה. זה יוצא 3.5% למעלה ו 4.3% למטה.

ציטוט פורסם במקור על ידי red-r
    השאלה היא בעיני אם רווח של 25 מצדיק להיות בפקיעה... בהתחשב בהיסטוריה הלא רחוקה.
    מעניין לשמוע חוות דעתו של שחקן. נראה לי שעדיף לסגור את הרגל, שכן היא נשחקה כבר מזמן (הרגל העליונה).
    דווקא הפקיעות האחרונות לא קפצו באחוז היסטרי. פקיעת דצמבר הפתיעה בכיוון, אבל לא הייתה קפיצה גדולה. פקיעת נובמבר עלתה מעט (הבעיה הייתה רצף העליות שלפני זה).

אופיר, רוב הסיכויים שהשוק אכן ידשדש וינחת בפקיעה באזור 1120-1150.

לדעתי כדאי לפחות לחסל חלק מהרגליים העליונות בוודאי היום בשעה 16:00, הסיכוי-הרווח הנותר לעומת הסיכון המרווחים הפתוחים בעיני לא שווים את זה.

בהצלחה, דרור

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות