x

עמוד 42 מתוך 47 ראשוןראשון ... 324041424344 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 411 עד 420 מתוך 468

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    אופיר, רוב הסיכויים שהשוק אכן ידשדש וינחת בפקיעה באזור 1120-1150.

לדעתי כדאי לפחות לחסל חלק מהרגליים העליונות בוודאי היום בשעה 16:00, הסיכוי-הרווח הנותר לעומת הסיכון המרווחים הפתוחים בעיני לא שווים את זה.

בהצלחה, דרור
    לא יודע. עוד שוכב שם עוד די הרבה כסף פוטנציאלי, שכבר שולמו עליו עמלות ושכבר גמרתי לריב על המחירים שלו. כסף שנמצא בסיכון נמוך. המדד עכשיו הוא 1133. יושב בשוקת 1080-1180 בדיוק ב"צנטרום של הפיילה" (זה מהגששים, וכרגע גם הסגרתי את גילי ). שזה יוצא 4.4% לכל צד, ונשארו עוד יומיים מסחר ובוקר פקיעה אחד.

תוסיף לזה שזה אזור פקיעה שמתאים לשחקנים כמו כפפה, שוק מדשדש, ארה"ב שנרגעה. נראה לי ששווה את הסיכון הלא גבוה במיוחד. לא בוער לי לסגור. אבל אני שומר את הזכות להתחרט .

אני כתוב בפוט 1040 ובקול 1210. לא סוגר כלום ומחכה לפקיעה אלא אם המעו"ף יגע במרחק 3.5% מכיוון כלשהו.
    לסגור עולה עמלות ופקיעה מחוץ לכסף זה בלי עמלות. זה סיבה נוספת לכתוב רחוק.

שתהיה פקיעה מוצלחת לכולנו!

איציק

איציק אני איתך
    בהצלחה לכולנו

שאלה של מתחילים:
    בתחילת החודש המרווח היה של סטריק אחד - הבטחונות היו 1000 ש"ח. אבל כשחקן עדכן את האס' לכתיבה CALL 1210 והגנה ב1240 זה אומר שהבטחונות קפצו ל3000 ש"ח דהיינו 300%.
    אז למה אמרו שצריך להשאיר בטחונות של פחות מ60% צריך 300%?
    אם אני טועה - אז איפה הטעות שלי?

הטעות שלך היא בסכום שאתה מתייחס אליו כאל 100%. ה 100% זה סך כל הכסף שאתה מגדיש לאסטרטגיה מסויימת. אתה מתייחס ל 1,000 ש"ח כ 100% כשה 100% האמיתיים הם ה 3,000 ש"ח. מכאן שההשקעה הראשונית היתה 33% מסך כל הכסף.
    דוגמה - יש לך 10,000 ש"ח לאסטרטגיה שדורשת 2,000 ש" בטחונות. ע"פ חישוב של 40/60 תבצע את האסטרטגיה פעמיים (4,000 ש"ח בטחונות) ותשאיר 6,000 ש" בצד לתיקונים.
    הכסף שמשאירים בצד הוא לתיקונים והכפלות אם וכאשר יש תנועה במדד שמסכנת את האסטרטגיה. קירוב הרגל ע"י שחקן לא בא בעקבות חשש לאסטרטגיה אלא בכדי להגדיל את התשואה עקב סטיות התקן הנמוכות. גם אדם שלא השאיר מספיק ככף בצד היה יכול לבצע את המהלך רק עם הגנה קרובה יותר ותשואה נמוכה יותר (או ע"י הורדת כמות ההכפלות וביצוע ההוראה כלשונה).
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

מי שנשאר, בשוקת צמודה, הולך לעבור רכבת הרים רגשית עד הפקיעה, כדי להחזיק חזק, לא לפתח ידיים חלשות ולהצמד להוראות שחקן מעוף

אסיה גמרה אדום מדם, חוזים אדומים, יש לפעול בשיקול דעת ולא להלחץ.

זכרו כי ביום א' היה מי שרכש פוט 1080 במאתיים ש"ח.

בהצלחה.

דרור

זהירות !!!

מחר בשעה 21:15 הוא יום החלטת הריבית בארה"ב .
    יום זה הוא בדרך כלל יום שמשמש כטריגר לשווקים לנוע לכיוון שאליו הם מתכננים לנוע.

למחרת הוא יום הפקיעה ולכן תנועה חדה בארה"ב בלילה יכולה לטרוף את הקלפים בבוקר.

ציטוט פורסם במקור על ידי big bear
    זהירות !!!

מחר בשעה 21:15 הוא יום החלטת הריבית בארה"ב .
    יום זה הוא בדרך כלל יום שמשמש כטריגר לשווקים לנוע לכיוון שאליו הם מתכננים לנוע.

למחרת הוא יום הפקיעה ולכן תנועה חדה בארה"ב בלילה יכולה לטרוף את הקלפים בבוקר.
    תודה על ההארה.
    בכל מקרה מן הסתם ישפיע על ה-PUT-ים הנמוכים ולא על ה-CALL-ים הגבוהים שאיני מוצא טעם לסגור אותם.
    ניצלתי את השחיקה בזכות הטתא וגילגלתי את ה-1080 ל-1070.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    מי שנשאר, בשוקת צמודה, הולך לעבור רכבת הרים רגשית עד הפקיעה, כדי להחזיק חזק, לא לפתח ידיים חלשות ולהצמד להוראות שחקן מעוף

אסיה גמרה אדום מדם, חוזים אדומים, יש לפעול בשיקול דעת ולא להלחץ.

זכרו כי ביום א' היה מי שרכש פוט 1080 במאתיים ש"ח.

בהצלחה.

דרור
    אכן רכבת הרים. אתמול עוד הסתכלתי בעיין מתעניינת על הצד העליון, והנה היום הצד העליון הוא כבר אבק, והצד התחתון מרים את ראשו.

נכון לעכשיו המדד סביב 1122. P1080, אשר מהווה "איום", עדיין דבוק יפה לרמת המחירים של 60-70 ש"ח. הטתא היום קטלנית במיוחד, ולמרות הירידות, ערכו של ה P1080 לא צפוי לזוז מעל הרצועה הזו, ויותר סביר שלקראת סיום המסחר יעבור גם הוא לטריטוריה אדומה.

שווקי אסיה תמיד מתנהגים כשיכורים. במיוחד הבורסה בשנחאי. אני לא חושב שיש יותר מדי השפעה מהכיוון הזה לכיוון ארה"ב. גם החוזים כרגע לא אומרים יותר מדי. מה שיקבע זה בעיקר הדו"חות.

לכן אני מצטרף להמלצה של דרור. לא להכנס לפאניקות (עדיין). אבל כן להיות עם יד על דופק.

אגב, ברמת המתמטיקה, לפי BS השחיקה של P1080 הייתה אמורה להיות 80% היום במדד עומד. זאת אומרת שאם המדד היה עומד היום, הרי שבסופו של יום P1080 היה אמור להגיע למחיר של 9 ש"ח. זה רק כדי לקבל את התחושה לגבי העוצמה של התטא היום.

שחקן , נתן הודעה על סגירת שוקת רחבה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות