x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: תעודות סל-2010

תעודות סל-2010

שלום
    מאחר ואני חדשה "במשחק"- האם אתה יכול בבקשה לתת לי כיוון לבחירת תעודות סל
    שלדעתך כדאי להשקיע לקראת 2010?
    תודה

Re: תעודות סל-2010

יש היום עשרות תעודות סל, הפועלות על עשרות נכסי בסיס שונים, והמשמעות של הבקשה שלך היא עבודה לשבועיים ...

אם תשאלי שאלה ספציפית, אשמח לנסות ולענות.

אני מעריך (בשליפה) שכל תעודת סל הנשענת על מדד תא-25 (מעו"ף) תספק תשואה נאה ב- 2010 שכן הערכתי היא שהמדד ימשיך לטפס בשנה הבאה ויתכן שנראה אותו סביב 1600.

באמת מצטער שלא יכול להיות הרבה יותר ספציפי.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

אני מודה לך על תשובתך
    מקריאה למדתי שיש הבדלים בין התעודות גם ב-% העמלה וגם בביצועים
    כיצד אני יכולה לדעת איזו תעודה תהיה בעלת סבירות יותר גדולה להצלחה?
    אודה לך גם אם תשיב לי על השאלה: האם כדאי גם לרכוש תעודת סל העוקבת אחרי מדדים נוספים כגון: מדד 75 ומדד תלדיב?
    ושוב תודה

מנהלי תעודת הסל יכולים להשתמש בתעודת הסל בשלושה אופנים:
    1) להשקיע את התשואה בחזרה במדד (מדיניות זו מכונה: "מדד השקעה")
    2) התשואה תחולק בין המשקיעים (מדיניות זו מכונה: "מדד מחיר")
    3) חלק מהתשואה יושקע בחזרה במדד או יחולק למשקיעים וחלק אחר ישולם למנהלי תעודת הסל כדמי ניהול (במקום עמלת ניהול).
    את מדיניות תעודת הסל ניתן ללמוד מהתשקיף המתפרסם טרם ההנפקה.
    יש להשוות בין התעודות ולבחון את מדיניות חלוקת הדיווידנדים שלהן (פשוט לקרוא את מדיניות ההשקעה בתשקיף).

הנה כלי להשוואת ביצועים בין תעודות סל. שימי לב שהכלי משווה בין ביצועי העבר של התעודות ולא בין ביצועיהן בעתיד.

לגבי מדדים נוספים, אין לי מושג איזה מדד יהיה המדד המוביל בשנת 2010. יתכן שזו שאלה שיש להפנות ל"שחקן_מעוף" או אנליסטים פודומנטאליסטים אחרים. להערכתי האישית, מאחר ואנחו רק בתחילתו של גל עולה, המניות שיובילו את העליות השנה, תהיינה המניות ה"כבדות" הממוקמות במדד תא-25 ובשליש הראשון של תא-75. אבל כאמור זו רק הערכה, המבוססת על ניסיון העבר.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

תודה רבה

להשוות תעודות סל אתה יכול באתר FUNDER.CO.IL ,תסתכל איזה מהם הכי זולה ומדוייקת (אם כי הם כולם פחות או יותר אותו דבר)
    על מדד תל דיב 20 לא הייתי הולך כי הוא מורכב ממניות המעוף ות"א 100. לגבי ת"א 75 -אפשרי אך אם כבר הלכת לכוון המעוף אז לדעתי תעודה שניה קח מהיתר(50,120)

שלום
    האם עכשיו זה יהיה נכון לבצע רכישה של תעודת סל על מדד 25? או שהשוק
    עכשיו גבוהה וכדאי להיכנס?
    תודה על העזרה

אני מזהה כבר מספר שבועות חולשה במדד תא-25, אולם למרות הזיהוי שלי, המדד המשיך לטפס...

מאחר ואת מתכוונת להחזיק בתעודה לאורך זמן רב ועד סוף 2010 (לפחות) אין משמעות ממשית לעובדה שיתכן והמדד יתקן מטה (ואולי אפילו תיקון עמוק של 30% - 50%) בחודשים הקרובים.

השורה התחתונה (בנקודה בה תמכרי את התעודה) היא הקובעת.

בהצלחה,

רונן
    ---

רונן היקר!

אז בט"ק לא היית ממליץ על תעודת סל ת"א 25?
    (ימים - חודשים)

ציטוט פורסם במקור על ידי Tal24
    רונן היקר!

אז בט"ק לא היית ממליץ על תעודת סל ת"א 25?
    (ימים - חודשים)
    לנוכח העובדה שאני חושב שיגיע תיקון בקרוב (חשבתי שכבר נהיה מאחריו למען האמת), לא.
    אינני ממליץ על החזקת תא-25 לטווח הקצר.

אם אתה בפנים, ומסתכל לטווח של של חודשים קדימה, לא רואה סיבה לצאת, אבל אם אתה משקיע בה לטווח קצר (חודשיים שלושה) אני הייתי מחפש אפיקים אחרים.

קח בחשבון שאין לי מונופול על השכל ואני גם טועה לפעמים, אז תעשה את השיקול שלך בזהירות הראויה.

בהצלחה,

רונן
    ---

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות