x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: פיבי ואפריקה

פיבי ואפריקה

שחקן אם אני לא טועה המליץ לקנות מניית פיבי כשהייתה בסביבות שער 9000 ואמר שהמנייה הולך לעלות- ומדבריו למדתי שכדאי לקנות את המנייה. לצערי מאז המנייה רק יורדת. דהיינו המליץ אך מי שהלך בדרך הזאת אכל חצץ. לגבי אפריקה אני מבין שהמנייה לא מומלצת פעם הוא אומר המנייה שווה פחות מ-30 אחר כך 22-23. כיצד אתה חושב שמנייה כמו אפריקה ועם כל הצרות יכולה להגיע לשער כזה. להבדיל מטאואר שרק מודיעה על חוזים לאפריקה יש מס' רב של נכסים שדי בעליית מחיר הנדל"ן באירופה וברוסיה וארה"ב כדי שאפריקה תתפס. כך שלשאלתי המלצת על פיבי ופיבי רק יורדת? אתה לא ממליץ על אפריקה- ואם כך ובמקום להביע את דעתך נא פרט פירוט מדוייק וענייני למה אתה חושב שהיא לא כדאית מבלי לצאת בהצהרות המצב לא טוב ולא כזה. הייתי שמח להסבר יותר ענייני. מה גם, שאפריקה שמצבה של אפריקה אחרי ההסדר הוא לא פחות טוב מלפני אלא ההפך. אודה לתשובות ענייניות

Re: פיבי ואפריקה

jimi, סליחה שאני מתערב בשאלה שלך, אבל אתה חייב לבדוק את הטענות שלך.

פיבי הומלצה בסקירה של שחקן מתאריך 29/11/2009, הנה ציטוט:

"פיבי – המניה ממדד המאה הציגה דו"ח המעיד על עקביות וצמיחה לצד רצף הזמנות מרשים. מכפיל רווח בהתחשב במיגזר אטרקטיבי לצד הון נזיל הופכים את החברה הן ליציבה והן לכדאית. מומלצת בשלב זה לטווח בינוני-ארוך אך לא מן הנמנע כי כבר בטווח הקצר תרשום תשואה נאה."

שערה אז היה 70 ש"ח. בחודש מרץ שערה הגיע ל-100 ש"ח, והיום 77 ש"ח.
    אם רכשת אותה לטווח קצר, היתה אמור לממש אחרי זינוק של 40% בארבעה חודשים.
    אם רכשת אותה לטווח בינוני-ארוך (שנה, מספר שנים) אז בכלל אין על מה לדבר.

לגבי אפריקה, נראה לי זה מקרה של התאהבות במניה.
    אתה בטח יודע שחוץ מנכסים לאפריקה יש גם חובות, שהיא לא מצליחה לשלמם.
    כתבת גם: "פעם הוא אומר המנייה שווה פחות מ-30 אחר כך 22-23".
    לדעתי זה הגיוני ש-22-23 פחות מ-30. השער שלה היום 22.
    כששחקן כתב לפני כמה חודשים כשאפריקה היתה מעל 40-50 שהיא לא שווה מעל 30, הוא הציג הסברים וחישובים, ותוכל למצוא אותם אם תעשה חיפוש. אם אתה חושב אחרת - תנמק. מה שכתבת "די בעליית מחיר הנדל"ן באירופה וברוסיה וארה"ב כדי שאפריקה תתפס" דומה ל-"די שאזכה בלוטו, טוטו וחישגד כדי שכל הבעיות הכלכליות יעברו", קצת מוגזם אבל דומה.
    פקיעת ספטמבר 2010 - נשאר 8% מהתיק.
    מצב עדכני - 11%.

ומה עם ההמלצה שלו לגבי פרוטרום וסרגון גם באלה הוא המליץ לפני עליות או שהמליץ ואז ראינו נחיתות? אתה לא הסניגור של השחקן אבל אתה דומה לסניגור.
    לגבי פיבי אומנם נתן דעה כלשהי לפני העליות אך דומני כי ברגע שהמניה טיפסה ל-90 ש"ח גם אז אמר שימשיכו העליות??? שים לב למניית טאואר באחד הימים לפני שנה אולי ציין שחקן שהמנייה מרוסקת או משהו בדמות זה נדמה לי שאמר שהחברה הולכת להימחק ומאז המנייה גמעה כ-800 אחוזים. לתשומת לבך... המציאות עולה על כל דמיון

נכון, שחקן יכול לסנגר על עצמו ולא צריך אף אחד.
    אבל מה אתה רוצה? להראות שהוא רק טועה בהמלצות שלו?
    לא טוב לך - אל תיישם שום המלצה ולא תצטרך לבוא בטענות.
    מה עם שורט נדלן שהוא כבר חודשים חוזר ואומר שהמגזר הזה צריך לרדת?
    גם כשעלה מעל 300, אמר שורט. גם כשהגיע ל320 - אמר שורט.
    מי שהתמיד ולא נטש - רואה היום 263 והיד עוד נטויה.

סטטיסטית המומלצות שלו עשו תשואה טובה.
    על כל המלצה של שחקן שאולי לא הצליחה, אפשר להביא הרבה דוגמאות שכן הצליחו. מה זה אומר?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות