x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: השקעות ערך

השקעות ערך

לפי דעתי שיטת "השקעות הערך" היא אחת משיטות ההשקעה שהוכיחו את עצמן לאורך זמן (ראו לדוגמא את בנג'מין גראם ווורן באפט), לכן מן הראוי לתת לנושא זה מקום של כבוד בין ארסנל שיטות ההשקעה המצויות בידי המשקיע.
    בהתאם לכך מי שמעונין בקורס מקיף ורציני בנושא השקעות ערך וניתוח דוחות כספיים נא להצטרף לשרשור הנ"ל.

Re: השקעות ערך

שלום מר hbo

מי אתה? :shock:
    R

ציטוט פורסם במקור על ידי red-r
    שלום מר hbo

מי אתה? :shock:
    HBO הם אלו שהפיקו את "סקס והעיר הגדולה" ואת "הסופראנוס". אולי עכשיו הם גם מפיקים קורסים.

אז אני בפנים

למחזור הראשון בבקשה!
    R

האמת שאני רשום כבר למעלה משנה אך עד עכשיו תפקדתי רק כמשקיף מהצד. יש לי השכלה פיננסית משמעותית אך אני לא עוסק בתחום.אני מנהל את תיק ההשקעות שלי בעצמי ולאחר שנים מספר של הצלחות וכישלונות החלטתי (בהתאם לאופיי) להתמקד בשיטות השקעה פאסביות למחצה כמו השקעות באינדקסים גלובליים (asset-class investing) ובבחירת חברות ספצפיות להשקעה בהתאם לתאוריות ערך שונות (value investing).

ציטוט פורסם במקור על ידי hbo
    לפי דעתי שיטת "השקעות הערך" היא אחת משיטות ההשקעה שהוכיחו את עצמן לאורך זמן (ראו לדוגמא את בנג'מין גראם ווורן באפט), לכן מן הראוי לתת לנושא זה מקום של כבוד בין ארסנל שיטות ההשקעה המצויות בידי המשקיע.
    בהתאם לכך מי שמעונין בקורס מקיף ורציני בנושא השקעות ערך וניתוח דוחות כספיים נא להצטרף לשרשור הנ"ל.
    מאמין בשיטת עבודה זו ע"פ הניתוח הטכני, זו לדעתי השיטה שלאורך זמן תפיק תשואות נאות, בסיכון נמוך, לעומת ניתוח טכני שזה יותר כמו לרוץ אחרי הזנב של עצמך, ולהיות באשליה שאתה מבין מה קורה בשוק.

הזמנת אותנו להצטרף לשירשור ע"מ להנות מקורס מקיף ורציני בנושא, האם אתה מתעתד להעביר את הקורס האמור, בשירשור זה או מקביל אליו (כפי ששחקן העביר לנו מספר פעמים, ניהול אסטרטגיות בשירשור סגור + שירשור נפרד לתגובות) ?
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

לא. אין לי ידע מספיק להעביר קורס כזה בעצמי. אני זורק את הכפפה למנהלי האתר על מנת שיארגנו קורס כזה, כמובן אם יהיה ביקוש.

לגבי ניתוח טכני, אני חושב שהשיטה אינה יכולה לעמוד בפני עצמה. יכול להיות שהיתי בוחר חברה להשקעה לפי תאורית הערך אך מתזמן את הכניסה והיציאה לפי ניתוח טכני או לדוגמא הייתי מקטין את שיעור ההחזקה במניות כאשר גרף הממוצע נע 45 שבועות יורד מתחת גרף המחיר אך לא מעבר לזה. (הכוונה למשקיע ולא לסוחר יום).

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות