ניתוח טכני

בעידן הטכנולוגי כל הנתונים ידועים ומגולמים במחיר המניה, ולכן מעקב אחר מחיר הנייר לצד גרפים היסטוריים יכול ללמד אותנו על המגמה השולטת בשוק, כיוון המניה ובהתאם חיזוי תנועה עתידית. זוהי השיטה הפופלארית כיום לניתוח מניות, ובישראל קנתה לעצמה השיטה רבבות מאמינים עד כי קשה כיום לדעת האם מניה עולה בשל ניתוח מדויק או פשוט בשל אפקט הביצה והתרנגולת (ואני אומר – כל עוד מרויחים אין זה חשוב!).

שירות האיתותים שלי

מזה למעלה מארבע שנים שאני מנהל בהצלחה את פורום ניתוח טכני באתר שחקן מעוף, ומתמקד בעיקר במניות ותעודות סל זרות. עוד קודם לכן, וכבעל רקע כלכלי מובהק, בחנתי מספר קטגוריות של ניתוח טכני עד לבנית השיטה המקיפה והרלונטית לאופי המסחר בוול סטריט: שילוב של זיהוי תבניות חוזרות, רמות תמיכה והתנגדות, ניתוח קוי מגמה המאפיינים ניירות בעלי מחזורי מסחר דלילים (פינק שיט), השפעות חיצוניות ואלמנט פסיכולוגי חזק. אני סבור שהשימוש בשיטה חשוב לא רק לאלה הרוצים לקבל איתותי קניה ומכירה על מניות ותעודות, אלא גם למשקיעים המעוניינים לקבל קריאת כיוון וסיוע ביחס לשוק המקומי. אני מזמין אתכם לבחון את השיטה, ולהצטרף לשירות האיתותים שלי - איתותי WALL STREET.

כחברים בשירות תקבלו

עלויות

ניתן לשלם בכל אמצעי תשלום, לרבות שיק או העברה בנקאית. התשלום החודשי הינו 127 ש"ח + מע"מ. שרות האיתותים ניתן לתקופה של שישה חודשים שלמים מיום הצטרפות המשתמש, ומחודש אוטומטית מידי חצי שנה במועד סיום התשלום האחרון. ניתן להפסיקו בכל שלב, ולקבל החזר על החלק היחסי שלאחר תום החודש ממועד ההודעה

השאירו פרטים ונציגו ישמחו לחזור אליכם בהקדם האפשרי.